Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kontrolka rucnej brzdy


krtek 2

Recommended Posts

Nevypisuje náhodou aj hlášku Brake fluid low level? Ak áno, na 99% sa jedná o známu chybu snímača ručnej brzdy. Treba ho vymeniť, čistiť sa moc neoplatí, za krátko sa problém objaví znova. Dá sa tu na fóre ľahko dohľadať veľa príspevkov na túto tému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten spínač sa nachádza v stredovom tuneli pod pákou ručnej brzdy. Treba ho kúpiť original v peugeote, nieje nejaký drahý a bastliť tam niečo sa asi neoplatí. Pre začiatok by možno pomohlo ho vyčistiť a vystriekať kontoxom a ak to pomôže tak rovno objednať nový, lebo to je tak na 3 mesiace, viac tá oprava nevydržala ani mne :D Prístup tam je v pohode, len pokiaľ budeš ten tunel rozoberať prvý krát tak to je trošku pracné, inak to už na druhý krát ide ľavou zadnou :D

PS: tú brzdovku v každom prípade skontroluj

[upravil dne 29.8.2011 14:26 od loque]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělalo nám to na P106, občas problikla kontrolka brz (vykřičník jako ruční brzda). V nádobce nebyla skoro brzdová kapalina - teklo prasátko na zadním kole. Taky jsem si nejdřív myslel, že je to spínač ruční brzdy, ale po pohledu do téměř prázdné nádobky brzd bylo jasno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tohle téma je tu dost příspěvků. Já měl stejný projev + dostatek kapaliny v nádobce, spínač jsem vyčistil a 3 roky OK, před cca 1/2 rokem se to opakovalo, takže jsem to znovu vyčistil a opět OK. Nicméně spínač není tak drahý, takže když už se to rozdělává....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

u stareho modelu to signalizuje skutecne pouze hladinu brzdove kapaliny, ta chyba popisovana vyse s tim spatnym spinacem na rucni brzde a soucasnym vypisovanim hlasky na displeji (ktery mimochodem stary model 406 vubec nema ) se to tyka pouze noveho modelu 406 od r.v. 4/99

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...