Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Magor s dálkovýma


jirka639

Magor s dálkovýma  

  1. 1. Magor s dálkovýma

    • 1. nechat se předjet a nevšímat si ho
      17
    • 2. nechat se předjet a problikonout
      20
    • 3. vyškolit ho stylem brzda plyn
      4
    • 4. na semaforech mu vymlátit smětlomety
      4
    • 5. nevšímat si
      3

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

dříve jsem dával variantu přemovu číslo \"6\"... Ale protože zlo plodí zase jen zlo, dnes dám jedničku, ať si jede k čertu. Já své žárovky namáhat nebudu. On dříve nebo později narazí na stejnýho debila a vyřídějsi to mezi sebou i beze mně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dříve jsem dával variantu přemovu číslo \"6\"... Ale protože zlo plodí zase jen zlo, dnes dám jedničku, ať si jede k čertu.

Pro me tohle byla dobra skola kdyz jsem mel cerstve ridicak.. predjelo me auto a ja zapomel zhasnout dalkovy.. nechal se predjet a udelal mi to same co ja jemu a od ty doby jsem si na to daval poradnyho majzla :D

Osobne to resim zadni mlhovkou a kdyz nepomuze tak bod 2 s tim ze to neni jen problinuti ale chvili ho prosvitit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fusion: nejednalo se o omyl, ale zjevnou schválnost.

jinak je vidět že sme tady kultivovani lidi a že vyšilováním stejně nic nezmuzem. Vymlatit svetla tak dopadnu jak nedavno tu jeden z fora psal jak vystoupil z auta, nadaval tomu za sebou, vylezla gorila a propleskla ho :-)

diky za anketu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

noo ked som mal este P205 a zamnou alebo oproti mne isla dodavka tak som bol slepy - svetla dodavky boli v urovni mojich oci - ked siel zamnou osobak bez problemov ale dodavka bol des - akoby mal dialkove - tak som vsetky dodavky pustalo ked sa dalo alebo soferoval nahnuty k volantu :-)

teraz mam tiez male relativne nizke auto ale v zadu dost tmave folie a je to lepsie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jednoznacne moznost c. 4. a rovnou vymlatit i ty semafory! :D

S tím souhlasím, jen bych doplnil : navíc domlátit všechny kolemjdoucí a čekat na další auta, který přijedou a zastaví, tak jim taky vymlátit světla i se s sklama:D:D

jak Vás to může rozčilovat,chlapyy:)--pustím na moment zad. mlhovku a když ho to nenapadne (na palubce mu přece svítí modrá kontrolka!!), tak zpomalím,dám pr. blinkr a tím mu dám najevo,at mě předjede...,naštěstí tolik hovad zas nejezdí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...