Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nenabíjí, alternátor je prý v pořádku


Cune

Recommended Posts

Zdravím,

nedávno jsem náhodou potkal kamaráda, který má P406 a jen tak mimochodem jsem se zeptal, jak mu šlape. (Otom autě nic nevim. Akorát, že je to kombík, novej model) Vyslechl jsem si toto:

Auto šlapalo do chvíle, kdy nechal dělat spojku. Po opravě v servisu začalo auto zlobit. Svítí kontrolka dobíjení, k tomu kontrolka ABS. Auto pak blbě startuje - baterka. Zajel do servisu, kde dělali tu spojku, kde mu řekli, že alternátor je v pořádku, nabili baterku a že vyměnily pár kabelů, pročistili nějaký kontakty a že to musí být v pohodě. Samozřejmě to nedělali grátis, řekli si o 1000,- Kč Od té doby tam nebyl a samozřejmě to zlobí pořád.

Tak by mě docela zajímalo, jestli někdo nedokážete alespoň přibližně říct, co se s tím autem stalo a jestli to třeba není tou opravou spojky (že by třeba v tom servisu něco omylem oddělali).

Kamarádovi jsem doporučil ať se raději poohlédne po jiném servisu... Na nějaké další doplňující informace ohledně projevů závady nebo typu auta se ho dyžrak zeptám.

Díky předem za odpověďi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...