Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

307 Kupa


DjFresh666

Recommended Posts

Ahojte,vopred sa ospravedlnujem ze tu davam temu ktora tu urcite je ale presiel som prvych 20/143 stran a nic som nenasiel,kedze ma bolia uz oci vzdavam to a prosim o pomoc takto.

Zapacilo sa mi jedno auticko

http://autobazar.autovia.sk/peugeot-307-sw-2-0-16v-pack-kombi-p-m5-1008650

Mohol by mi niekto poradit na co si davat pozor pri kupe?

O problemoch s elektrikou a zadnou napravou som co to pocul.

Ohladom motora ci je dobry a dostacujuci popripade naco si davat pozor.

Ci vam nieco nesedi na inzerate a podobne.

Dakujeeem

p.s.skutocne sa ospravedlnujem ze som zalozil vlakno ktore tu urcite bude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

napiš si bazaru o VIN vozu ,ale za mně je to naleštěna stara kara v te nejnižší možne vybavě u sw a je to navic předražene ikdyby km seděli , do 2,0benzinu bych se nepouštěl, sice jede ale žere a pojistka nic moc,

ad inzerat pisou automaticka klima a jetam manualni , 6 bagu bych se hadal max 4 a rozesmala me BAS zkratka ,brzdovy asistent :D , ten tam samo neni pokud nemysleli ABS :D

[upravil dne 28/8/11 18:05 od Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koblih69: mas pravdu aj ja som to trosku spozoroval pozriem aj okna ci sedia cisla ;)

kirkiz: no aj my sme mali tie potahy v aute ale len kvoli tomu aby som nenicil potah ale skontrolujem(nikdy by ma to ani netuklo)

ozzy56:kontrola papiru,samozrejme pokukame,je nieco co ti nesedi?ale skontrolujeme

vin si popytam,

takze nebudem sa musiet bat obehovat s tymto motorom ano?

alebo aky motor by ste odporucili?

dakujeeem

[upravil dne 28/8/11 18:05 od DjFresh666]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož já mám 2.0 benzín, a jsem spokojen, ta spolehlivost benzínu a výkon na předjíždění je k nezaplacení. Dá se jezdit s lehkou nohou něco přez 7litru, normál tak za 8.1l většinou po městě. Teď tam mám LPG a jezdím za 1.6 kč/km.

SWčko je super - variabilita zadních sedaček. Nemá digitální klima, to si myslím je škoda. Asi nemá ani ESP, taky škoda. Ty levé dveře se zdají opravdu jiný odstín, ale může to být jen zdání. Já si auta při koupi prohlížím sám, ale jestli tomu moc nehovíš, tak si k tomu určitě pozvi mechanika.

Snažil jsem se na fotce sloupku poznat, jestli to má hlavové airbagy, ale je to tmavé, nepoznám to.

Jinak na dvoulitry benzíny toho na foru 307ček moc nenajdeš, jsou neuvěřitelně spolehlivé.:):):):):)

[upravil dne 28/8/11 18:54 od dvorrom]

[upravil dne 28/8/11 18:57 od dvorrom]

[upravil dne 29/8/11 18:52 od dvorrom]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...