Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poděkování za uspořádání letošního Šebetova a ...


Pe.Tr

Recommended Posts

... a všem zúčastněným a přeživším.

rozepsaně:

Děkuji Jirkovi, Renatě a Trundíkovi za uspořádaní jednoho z nejkultovnějších srazů tohoto klubu ikdyž letos bohužel díky několika aspektům to byl sraz s nejnižší účastí v historii ale aspoń si myslím, že jsem po dlouhé době stihl pokecat s 99% učastníky osobně což se málokdy stane. A má játra jsou asi také za menší účast ráda páč čím méně účastníků tím méně slivovic, rumů,tequil, zelených... :D . Ne samozřejmě mě ta menší účast samo mrzí ale otom jinde.

Teď k věci :

Ještě jednou díky všem za super víkend, bavil jsem se celou dobu neskutečně.

Organizátorům děkuji za super přípravu a průběh srazu, nenašel jsem z mého pohledu chybičku.

Paul Janemu a Adélce děkuji za přípravu páteční krmě.

Kobrovi a Garfieldovi díky za psychickou podporu - zase jsem se nachvilku ujistil že zas tak velkej nejsem :D

Slovenským kamarádům za to že se ukázali i na českém sraze a věřím že se jim líbilo více než minule a že dojedou příště ve větším počtu.Narevanž samozřejmě:D Banán snad konečně přiveze slivovici :D

Rád jsem poznal nové tváře a po delší odmlce i ty \"staré\" a věřím že se v příštím roce opět uvidíme.

Jinak se všem omlouvám že jsem nad ránem zmizel, bohužel jsem musel náhle co nejrychleji zpět do Prahy. Už je vše vcajku.

Ještě to shrnu na to že to byl komorní srazík tak se maximálně povedl. Počasí si s náma malinko pohrálo ale ve finále i celkem vyšlo ikdyž první noc 28 stupňů a druhá noc 8 stupňů je fakt masakr skok a doufám že všichni přežily bez úhony.

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já musím také poděkovat za skvělý sraz v Šebetově a taky chci poděkovat všem členům , že mne mezi sebe přijaly jakožto novou tvář na srazech ( Ano to jsem byl já s Peugeot 405 SPZ 0405 TJ 91 )

Teda až na to počasí a noční teploty to bylo ok , njn v nouzi si oblečeš i osušku :D

Dále již nevím co bych napsal snad jen to že pivo bylo pitelné , jídlo vynikající , voda fajná osvěžující a příjemný kolektiv Peugeot-clubu ...

Vládla opravdu perfektní atmosféra , skvěle jsem se bavil a na příští sraz přijedu zas.. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci take moc podekovat za uzasnej vikend, me, zene ale hlaven i prckovi se to moc libil a jen skoda ze to zase tak uteklo. Pocasi jsem myslel ze vydrzi pac to tam chvilema bylo jak u more :) ale to by nebyl Sebetov aby v sobotu neprisel dest :). Tesim se ze se zase na dalsim sraze sejdem a uzijem si to jako tento sraz. Takze jeste diky vsem organizatorum a take vsem ucastnikum diky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Aj ja chcem poďakovať organizátorom za pekný vykend v príjemnom prostredí s príjemnými ludmi. Spoznal som zase nových ludí a kopec tvári som priradil k menám.

Ubytovanie bolo tiež dobré krásne chatky(na budúcom zraze chcem chatku čo najdalej od Durka celú noc piloval a Banán stahoval drevo z hory):D:D:D:D:D:D:D

Ešte raz dík organizátorom a dúfam že sa ešte niekedy stretneme :papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...