Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rada při koupi


hulkjo

Recommended Posts

naprosto na vse, co na to rict, od 17let staryho auta muzes cekat cokoliv

jinak 306 maj problem hlavne se zadnima napravama, vyreznou tam jehlova loziska ulozeni ramen a kola jdou do A, taky hodne reznou v zadnich podbezich, horni uchyceni zadnich pasu ke karoserii dokaze totalne vyreznout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nějaky ifo o ty 306 je to 94,najeto podle tach 180tis,je to 1.9 TD intercooler(jede jak ďas),špatná zadní náprava,začalo hučet ložisko na předním kole,má to centrál(nefunguje),el okna(nefunguje u spolujezdce),el šíbr,klimu,rádio,TZ.Bude končit TK,zánovní baterii,vyměněny náplně a filtry. ma to cenu jit do vyměni nebo ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No podle mě ne. Jenom zadní náprava repas okolo 6000 kč u maníka v Příbrami pak nevím kolik stojí ložisko na předek, jestli nejde stahovat okno tak jsou přelámané dráty mezi kapotou a dveřmi k tomu 3000 kč EKO poplatek ještě 800 kč převod, končí technická tak technickou zaplatit a bůh ví jak to brzdí ???

To je auto pomalu tak na díly.:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na km rovnou zapomen, to je u tohodle auta udaj zcela mimo realitu, auto s turbodieslem, co najede 10,5tisic km rocne ? nenech se vysmat

repase napravy pocitej cca 12tis Kc + urcite se s tim jeste prijde na dalsi veci, ktere budou treba, vymenu lozisek kol taky aspon 3000, nefungujici okna a central budou mit na svedomi prelamane kabely v pruchodkach dveri....

Jestli se ti to vyplati si musis spocitat sam, to ti tady nikdo neporadi, chces to auto na pul roku bez toho, ze do toho budes neco investovat a pak to odvezes rovnou na vrakac nebo s tim chces jezdit dele ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta zadní náprava není 12000 kč fakt je v Příbrami za 6000 kč http://www.renovacenaprav.cz/index.php?obsah=cenik.

Ale je to fakt střep to auto.

Za 30000 kč seženeš určitě v lepším stavu.

Já jsem dal za svého combika 33000 a nic vážného jsem neopravoval. Akorát oleje filtry svíčky a chci měnit teď silenblok ramene. To je všechno. Jinak jezdí super.

[upravil dne 28/8/11 13:42 od fejfarz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na km rovnou zapomen, to je u tohodle auta udaj zcela mimo realitu, auto s turbodieslem, co najede 10,5tisic km rocne ? nenech se vysmat

repase napravy pocitej cca 12tis Kc + urcite se s tim jeste prijde na dalsi veci, ktere budou treba, vymenu lozisek kol taky aspon 3000, nefungujici okna a central budou mit na svedomi prelamane kabely v pruchodkach dveri....

Jestli se ti to vyplati si musis spocitat sam, to ti tady nikdo neporadi, chces to auto na pul roku bez toho, ze do toho budes neco investovat a pak to odvezes rovnou na vrakac nebo s tim chces jezdit dele ?

tak jako chci to tak třeba aspon na rok to auto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem za stejně starou 306 dal 9 000,-, což je podle mě odpovídající cena, zatím jsem na ní nenašel žádnou závažnější vadu, jen jsme měnil přední ložisko, podle mě 306 z 94 má cenu max. 15 000.- , víc bych do tohoto auta nedal, ledaže by byla v TOP stavu;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem za stejně starou 306 dal 9 000,-, což je podle mě odpovídající cena, zatím jsem na ní nenašel žádnou závažnější vadu, jen jsme měnil přední ložisko, podle mě 306 z 94 má cenu max. 15 000.- , víc bych do tohoto auta nedal, ledaže by byla v TOP stavu;)

A taky je TD?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, Hulkjo, a prečo to chceš vlastne meniť? Golfa už poznáš, vieš, na čom si...každopádne odporúčam si priplatiť za zachovalý kus a radšej mladší...

protože ta 306 jede lip golf ma kratkou převodvku.A když jsme koukal na videa tak 306 jede v poho 160km/h a to golf se docela toči

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak 66kW a 55kW bude rozdiel, to je isté, ten Golf má iba také soft turbo, aj Fiat Ritmo 1,9 TD Golfu v pohode ušiel, ale tiež má 66kW, neviem, či dokonca nie 68kW...no ale ja by som to kvôli tomu nemenil...to už potom HDi a čipnúť...ale to by si mohol aj TDi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak 66kW a 55kW bude rozdiel, to je isté, ten Golf má iba také soft turbo, aj Fiat Ritmo 1,9 TD Golfu v pohode ušiel, ale tiež má 66kW, neviem, či dokonca nie 68kW...no ale ja by som to kvôli tomu nemenil...to už potom HDi a čipnúť...ale to by si mohol aj TDi...

ae ja si stim TD pohraju ja už měl i to 106 1,5D a když jsme davali zavod s corsou 1,5td tak sem ji s tim atmosferakem ujel v poho takže na upravy se da spolehnout a pak kdžy bude mit 100kobilek tak to taky už pojede lip jak 75k

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...