Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

EPIC FAIL - eshop nakupka.cz - odstoupení od kupní smlouvy


Guest StibTo

Recommended Posts

Kdyby to byla Alza nebo podobně velký kšeft, tak bych věřil tomu, že to budou řešit i nějakou kompenzací (poukázka) nebo tak něco. Ale v případě netovky pochybuju. Nic od toho neočekávám, beru to jako srandu :)

Jinak přišla odpověď, co jim napíšeme dále? :D :

netovka@netovka.cz komu: mně

zobrazit podrobnosti 9:40 (Před 0 min.)

Dobrý den,

ještě jednou se omlouváme. I v objednávce u produktu není dostupnost ani

skladem ani do týdne. Dostupnost byla déle než týden.

Bohužel TV nelze dodat-obratem jsem Vám objednávku stornoval(nenchal jsem

Vás např. týden v tom,že TV dodáme).

Děkuji za pochopení

Langer

[upravil dne 29/8/2011 08:42 od Pechy]

[upravil dne 29/8/2011 08:43 od Pechy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky nic nečekám jen jsem zvědavý jak dlouho mu vydrží slušné jednání :)

Já bych to viděl tak že na eshopu byla dodací lhůta déle než týden a že jsem s ni tedy počítal a rád si počkám třeba i 2 týdny u tak výhodné nabídky :aut

[upravil dne 29/8/11 09:10 od *David*]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už i nákupka:

Dobrý den,

omlouváme se, ale bohužel nedokážeme splnit požadavky ve Vaší objednávce č. 1314527793784, a proto jsme nuceni od návrhu kupní smlouvy odstoupit.

Odstoupení od objednávky je uvedeno v obchodních podmínkách společnosti Mikosoft Praha s.r.o., které jsou v souladu s občanským zákoníkem č. 40/1964 Sb.

V případě, že již došlo k úhradě na náš bankovní účet, budou Vám finanční prostředky vráceny v nejkratším možném termínu.

Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den

Dagmar Vrbová

asistentka prodeje, sr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

omlouváme se, ale bohužel nedokážeme splnit požadavky ve Vaší objednávce č. 131452933046, a proto jsme nuceni od návrhu kupní smlouvy odstoupit.

Odstoupení od objednávky je uvedeno v obchodních podmínkách společnosti Mikosoft Praha s.r.o., které jsou v souladu s občanským zákoníkem č. 40/1964 Sb.

V případě, že již došlo k úhradě na náš bankovní účet, budou Vám finanční prostředky vráceny v nejkratším možném termínu.

Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den

Dagmar Vrbová

asistentka prodeje, sr.

Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:D:D:D

[upravil dne 29/8/11 10:06 od Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kde je ten co se tu ohanel shanenim pravniku ??? :) ze bysme vyplnili hormadnou zalobu kolek stoji par stovek kdyz se na to slozime mame sanci vyhrat hi hi hi :) moralne je to sice osemetne ale co ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ne spis jestli se do toho nekdo chce pustit .. :) ... v tom zakone ktery slecna / pani Vrbova (mimochodem obycejna asistentka prodeje ..) zminuje se pravi ze obchodnik ma pravo odstoupit od smlouvy napriklad zmeni-li se vyrazne cena (vytrhuji z kontextu) coz bych rekl ze neni v tomto pripade relevantni, jejich reseni = stahnout nabidku z webu uplne (snad si nemysli ze nemame na mailu potvrzeni .. pripadne screenshot z webu v okamziku objednavani si) :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...