Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

20 koní pryč


Lord Back

Recommended Posts

Lidičky včera otci přestala tahat, je to 2,0 hdi 100kw krátká. Tady u nás máme jeden dlouhý kopec na kterým se dá dobře hodnotit výkon motoru, 307 tam na tom byla nejlíp ta jela dole 90 na šestku a nahoře měla 140, včera tam jela dole 90 za chvilku přišla pětka a nahoře měla 80 turbo je slyšet a spotřeba vylezla tak o litr a půl hore, když mu šlápnu naprázdno tak přímo ze sacího potrubí ktery je nahoře na motoru co rozděluje už na válce tak z něj slyším zvuk jako by bylo snad prasklí nebo jakého boha prostě jde odtud zvuk jako z ropy co nemá vzduchový filtr .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle mě je to potrubí prasklé někde ve švu a jak to turbo natlačí tak se to otevře a uniká to protože to auto má furt docela výkon ale né stoprocentní. včera jsem chtěl to potrubí sundat ale to nadám je tam toho ještě moc okolo co se musí povolit jelikož je to větší kus než jsem čekal a ten přístup je tam fakt šílenej. Nejhorší je že chce táta jet zítra do budějovic což je od nás 200km a já mam obav že ho pojedu přitáhnout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky to možná bude ono jelikož turbo hvízdá od samého začátku co to máme a jako prase já měl za to že to sičení s tý palubky je normální ale můžu říct že je to až nepříjemné hlučnost motoru jsem taky pěkně hanil že to hučí víc jak má 406 2.1td ale výkon to mělo tak jsem to neřešil možná až se to dá dohromady tak ještě budu čučet co to auto umi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dneska přišla kompletní rozborka sacího potrubí od náraníku až po hlavu motoru, je to sice asi kilometr hadic ale já to dal, vše jsem důkladně prověřil a nikde nic, vše je úplně komplet zdravé. Tak jsem ještě zkusil jestli se ta hadice nafukuje vzal jsem jí do ruky, zmáčkl, táta přidával plyn, chvilku ze začátku se smršťovala prostě tam byl podtlak, to asi tu chvílku než se rozběhne motor, hned na to se začala nafukovat ale stejně nevím jak moc se má nafouknout takže asi prt platný . Tak že už přestávám věřit že je to v sání i když je tam takovej zvuk jaky by fakt díra ale nikde není. Pak jsem to jel ještě project co mi poví dál a přijel jsem domů s přískokama jakmile začnu držet plyn v jedný poloze tak začne cukat jako by šel na smrt, lehonce mi to vytočilo, zaparkoval jsem to do garáže a čekám až se uklidním, nechápu jak auto s 76000km mě může takhle srát. Zítra to odvezu do peuge servicu ať si to tam třeba s toho hodí já k tomu nemám daleko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem to tam včera odvezl mechanik se ptal co to dělá tak jsem mu to všechno do podrobna popsal a ten řekl to je jasny to je fap ucpanej ale bylo mu divný že to nic neukazuje žádnou poruchu. Tak nevím jestli jsem mu měl říct že tak před půl rokem byl s fap filtrem problém a že nám to uznali jako reklamačku a opravovali to v chotíkově experti který ho možna nějak ochcali protože to tam bylo docela dlouho a furt se jim nedařilo to opravit pak se přijel na to podívat odborník a za pár chvil už to nehlásilo nic ale nikdo neví co tam udělal a od tý doby začalo turbo zabírat trošku dýl a víc hvízdat tak jsem zvědavej co mi na to řeknou mechanici

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak a je to rozlousknutý je to to co jsem říkal hned od začátku je prasklé potrubý to na motoru co se mi nepodařilo sundat a k tomu všemu zjistili že tam není origo váha vzduchu je tam z jinýho motoru s menším výkonem nevím jestli to zrovna vadí ale mohla by být origo bylo by to určitě lepší myslím si že ten výkon nebude s neorigo váhou úplně takovej, tak nevím jestli tam nechám dát origo ale to potrubí poletí nechám si ho vyměnit jelikož to je vražda to měnit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...