Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Velikost čepu na ramenu - vyřešeno


fejfarz

Recommended Posts

Ahoj všichni kamarádi,

chtěl bych si vyměnit ramena na předku a v nabídce jsou dva druhy s velikostí čepu 16 nebo 18 je v tom nějaký rozdíl ?

Můžu použít oba rozměry nebo jen jeden podle VIN auta ?

Díky za radu.:myslim

[upravil dne 10/9/11 10:46 od fejfarz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16mm sa dával do modelov bez serva, 18mm do modelov so servom. Ale na tvojom mieste by som si to aj tak sám odmeral, lebo napríklad člen 21grams si kúpil gulák podľa VINka (má aj servo) 18mm a keď to rozobral zistil, že sú tam 16mm. Vyskytujú sa aj anomálie :)

Mimochodom je to iba čap ramena, čap riadenia je ten horný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16mm sa dával do modelov bez serva, 18mm do modelov so servom. Ale na tvojom mieste by som si to aj tak sám odmeral, lebo napríklad člen 21grams si kúpil gulák podľa VINka (má aj servo) 18mm a keď to rozobral zistil, že sú tam 16mm. Vyskytujú sa aj anomálie :)

Mimochodom je to iba čap ramena, čap riadenia je ten horný.

To je nesmysl, já mám servo a mám tam 16mm a sedí to i podle Service boxu.

Dej sem VIN a nekdo ti to zjistí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

určuje to především VIN,nové modely mají všechny čepy 18mm,ale jak už tady psáno--některá auta mají za sebou různé bouračky a opravy,že se pak čep v VIN neshoduje...,prostě po opravě nahodili rameno (čep) a těhlici co měli po ruce--je to vše v celku záměnné:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tazatel má nový model ... já mám ještě ten modernizovanější (kulaté mlhy). tam asi jsou ty silnější čepy.

Samozřejmě určuje to VIN, ale spíše se ptám technicky, na základě čeho je určovali ve výrobě ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak byl jsem v servisu tady u nás v Kladně ( v neznačkovém ) a vyměnili mi ten silentblok k tomu zjistili ještě vadné čepy řízení tak je taky vyměnili udělali geometrii a hle volant už necuká při sundání nohy z plynu. Ráno jsem jim auto dal a po obědě bylo doma a to vše za krásných 2200 Kč za vše.:papa:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...