Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jaký autovosk? Vybrán Meguiars - sleva pro PC 10%


dzavel

Recommended Posts

Jaký používáte autovosk?

Chci něco co vydrží aspoň 3měsíce.

Výrobku je spousta od ULTRA, NANO, EXTRA STRONG apod.:D, které slibují nemožné, ale většina je jen reklama.

Pokud máte nějaký vyzkoušený, tak prosím napište název, případně dejte odkaz.

Díky :super.

Sleva 10% na výrobky Meuiars z tohoto webu http://www.meguiars-czech.cz/ .

[upravil dne 12/9/11 19:48 od dzavel]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AutoGlym Extra Gloss Protection, kvalitní značka, nakoupil jsem od nich kosmetiku za nemalé peníze a zatím se mi to jeví velmi dobře (lehce sundám špínu, mouchy, tér se neusazuje, auto dokonale ochráněno)

http://detailing-obchod.cz/autoglym-extra-gloss-protection.html

Když správně připravíš povrch, vosk vydrží 4-5 měsíců.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za odkaz. Zrovna jsem koupil želvu leštěnku (tu modrou co zakryje i škrábance:D) a tohle se má dát na jejich leštěnku nebo na čisté auto, ale třeba to je jen propagace jejich dalších výrobku.

Ty jsi použil jejich leštěnku? Kolik si dělal vrstev?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za odkaz. Zrovna jsem koupil želvu leštěnku (tu modrou co zakryje i škrábance:D) a tohle se má dát na jejich leštěnku nebo na čisté auto, ale třeba to je jen propagace jejich dalších výrobku.

Ty jsi použil jejich leštěnku? Kolik si dělal vrstev?

Želva je o několik tříd horší než tato značka (to samé platí pro ArmorAll)

Použil jsem Autoglym leštěnku (Super resin polish), leštěnka se dává 1 vrstva, následně vosk se může nanést ve 2, i 3 vrstvách (já mám 2).

Když už bych kupoval nějaké produkty, zaměřil bych se na 1 značku - většinou je to tak udělané, že jsou jejich produkty \"mezi sebou\" kompatibilní a vzájemně se neruší.

Lak musíš před voskováním pořádně připravit, takže: ph neutral šampon, clay (pro náročnější), leštěnka, vosk, tak jak jsem to napsal za sebou.

[upravil dne 27/8/11 22:46 od Frozz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže buď risknout, že mi nebude \"AutoGlym Extra Gloss Protection\" držet nebo zas nějakou želvu.

Autoglym HD Wax vosk za 1500kč už je na mě moc.

Jestli bude lak před voskováním zbaven nečistot a naneseš leštěnku, pak ti EGP vydrží klidně 4 měsíce. Do želvy nechoď, osobní zkušenosti, vydrží ti max 2 týdny, ...fuj ty jejich NANO BRUTAL EXTRA STRONG PLATINUM vše v jednom :blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto jsem umyl a naleštil želvou (malé vrypy opravdu opraví;) ), bojím se aby ten vosk držel jak má.

Vosk je to kvalitní, o tom se nemusí pochybovat. Problém spíš bude s tou želvou :), já bych to zkusil, 350Kč nebo kolik není zas tak moc, ta 500ml nádobka vydrží dlouho a třeba já jsem s tím 100% spokojený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Frozz : Autoglym je bezva,taky bych se nebál že se nechytne.Věci od želvy a obzvlášť hi-tech nano,supernano a podobně jsem vyházel a už mi to nesmí do baráku.A ArmorAll je snad největší chendel co jsem měl v prackách....

Woody : Naprostý souhlas :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Suhlasim z hore uvedenim :)

Autoglym je velmi kvalitna znacka, za rozumne ceny...

Meguiars je napr. spolu s Dodo Juice o neco vyššie, o nejakú tu triedu :)

Pokial chceš ozaj kvalitny VOSK, a chceš aby to malo dlhodobý efekt, tak si kúp VOSK, a nie leštenky :)

My sme už dva krát pracovali s DODO Juice voskami, a to je neskutečnej vysledek a ekekt ... Je to síce sakra drahé, ale toho pul roku si to efekt ponecha :) Sou to uz opravdove vosky, sou tuhe, a tazko sa s nimi pracuje, neni to proste pasta, je to tuhe ... A chce to čas. Schnutí je odporoučeno na 8-24 hodin ... Nasledne se ručne nebo opatrne s leštičkou na malych otáčkach rozleští.

Majú viac druhov pre rôzne odttiene, pokial zvolíš správny vosk, farba na tvojom aute dostane uplne iny nadych :) Nasledne stačí nechodiť na kefi, a do tých bezdotykových umiváriek, a vydrží to naozaj dlho ...

http://detailing-obchod.cz/dodo-juice.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...