Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

2,2HDi - hvizd turba


Charlie 607

Recommended Posts

Mě ten zvuk také není nepříjemný, ani se nic jiného neděje. Dneska jedu delší cestu tak zkusím vypozorovat od jakých otáček je to slyšet, ale já se často pohybuju od 1600 až 2500ot tak počítám že od dvou tisíc je to slyšet, dnes to ještě zkouknu. A hadici kterou? Respektive jak se k ní dostanu.

A pak ještě jedna věc, všiml jsem si, že z vejfuku jde takovej divnej smrad - nekouří, jen je to jinej šmak než nafta. Už se mi i pár lidí ptalo co do toho leju místo nafty. To je taky normální, nebo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ten smrad je oproti normálnemu dízlu vlastne vôňa, v zime na snehu, keď necháš naštartované auto, neuvidíš pod výfukom čierne sadze ako u iných dízlakoch, ale niečo jemne žltkasté. Ja to vlastnosť áut s FAPom. Ocenia to hlavne autá za tebou, keď vyhulíš do kopca, žiadny čierny kúdol sa nekoná a nakoniec to uvidíš pri emisnej, keď budeš mať hodnoty emisií pomaly 100x lepšie ako sú povolené :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim zrovna ted jsem podobne resil,a bylo to tesneni pod vyfuk.svodem.

Delal to kamos a docela nadaval ze tam neni moc mista a predevsim to neslo moc dobre povolit.

Jinak Turbo asi trosku slyset je a musi nic mene pokud to rve jako \"sirena\" je neco spatne.

Ty hadice a vyfuk muze klidne byt.....

Me bylo citit spaliny v mot.prostoru a poslechem bylo turbo v poradku.

Jen pro poradek mam to v 406

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...