Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Peugeot 106 1.4 sport


Pláša

Recommended Posts

Zdravim, mam dotaz muj Peugeot obcas ztraci vykon, kdyz pridavam plyn nebo ubiram tak to ma tendenci skubat, nemuze to byt svickama? Obcas se mi na pristrojovce objevi olej a kontrola myslim si ze je blbost ze by to bylo tim myslim si te to budou ty svicky, obcas mi kolisaji i otacky. Muzete mi poradit prosim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me takhle jednou zacalo problikavat mazani s chl. kap. bylo mi receno ze mam dolit olej a chladici k. a kontrolovat unik... z blikani se casem stalo sviceni a tak mi bylo receno ze pokud je vse ok tak to bude nejaka chyba v elektrice....no a jednoho krasneho zimniho dne mi vystrelila ojnice z motoru, pod autem ropna skvrna a auto uz nemelo cenu opravovat, tak ho mam na nd.. :P ale strasit jsem te nechtel.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no me se tam prave ze obevila jenom kontrolka olej, tak sem tam dolil a potom uz ne, zitra vymenim olej a palivovej filtr myslime si ze to skubani bude tim :), tak to snad bude ono tim palivovym, a mas jeste nejake nahradni dily? :D, neco by se hodilo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale je to vse z hektolitru z modelu z 93 roku... takze nevim co bys vyuzil... navic vsechny ty elektrodily a karosarske dily jsou u byvale pritelkyne kousek od Kolina a je s ni celkove domluva jak s tarzanem... ale jednam s ni o prevozu tech dilu ke me.... jednou jsem se nudil a napsal jsem si seznam snad vsech veci co jsem z auta vytahl a pak na autokelly jsem si nasel ceny vse h tech dilu (nektere jsem ani nenasel) a vesledna cenovka necelych 60 tisic me docela vyrazila dech :D ale popravde uz nevim presne co tam mam... ale hodne na tom aute jeste zbylo.. nakonec slo k jednomu chlapovi, ktery mi na noveho puga (az na zadni delene sedacky a misto 1.0 tam je 1.1 jinak je to tuplem to stejny auto) udelal novy vin.. :D e klidne ti pak do SZ muzu napsat seznam co tam vse je..jenom je otazkou kdy ro bude.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...