Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přední světla - změna pozadí


Frozz

Recommended Posts

Zdravím,

měl bych dotaz ohledně změny barvy pozadí u předních světlometů.

Je mi jasné, že do světel (žárovek) nemůžu nijak zasahovat, ale co jsem slyšel, tak do \"pozadí\" zasahovat lze (např. na 206 prodávají světla s černým, matným plastem) - nijak neovlivním svítivost ani další parametry, je to tudíž čistě estetická záležitost.

Chtěl bych teda nějakým způsobem udělat černé matné pozadí, mám na výběr ze dvou (?) variant: buď folie, nebo nechat profesionálně nastříkat.

Co byste poradili vy? K mému pugu se bude daleko více hodit černé pozadí, než \"chromové\" - viz foto. Půjdou světla bez problému rozdělat?

Díkes, Frozz.

47982781.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle se tady řešilo mnohokrát.. folie je asi nesmysl, ale nastříkat si to můžeš i sám... jukni do modely / P306 tam někde je popis... na 206+ by to mělo být podobné..

Díky, podívám se po tom. Stříkat to sám rozhodně nebudu, po předchozích zkušenostech :).

Kdyby měl někdo nějakou připomínku, tak napište.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jako to stříkání je asi to nejmenší na tom.. jen musíš zvolit sprej co lépe odolá vysokým teplotám..ale co si pamatuju tak se to dělalo tak, že se světla dávali do trouby aby se pak mohli rozlepit a toho bych se bál víc než toho lakování :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trouba je nesmysl nedá se reálně kontrolovat teplota. Neříkám, že to nejde, ale za ten risk to nestojí. Navíc než nahřeju troubu mám obě světla horovzduškou nebo silnějším fénem dávno rozdělaný a naprosto bez rizika protože foukám jen tam kam potřebuju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...