Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ťažko ide servo riadenie na 2.0 Hdi


zolco

Recommended Posts

Na ukru se objevují tak okolo 500,- teď je tam nejlevnější za 600,- http://aukro.cz/servopumpa-2-0hdi-peugeot-406-i1938066778.html ovšem otázka je jak na tom je...

Tak to se nebudu rozmazlovat. Abych investoval peníze a čas do něčeho, co ani nevim v jakém je stavu... netřeba se rozmazlovat:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Chozeluizskuner

Mě už to trápí od té doby co to auto mám.To jsou dva roky.A to mi auto skládal a dával novej olej do serva.Ted mi to přijde už víc tuhé.Takže výměnou kapaliny asi moje starost nepřestane.Takže asi opravdu vyskouším vyměnit tu pumpu.Mám možnost z HDI 110 a 2.2HDi.Od pána co má 2.2 už obědnávám měnič tak bych měl aspon hezkou cenu.Jen aby pasovalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne ide volant ľahko, ale keď úplne vytočím kolesá a pridám plyn, tak to vydáva hrozné zvuky. Poraďte čo to asi môže spôsobovať.

ten zvuk vydává přetlakový ventil,protože tím,že přidáš v plném rejdu plyn, zvýšíš enormě tlak a ventil není schopen ho celý propustit

můžeš vysvětlit,proč s kolama v plném rejdu přidáváš plyn?? v plném rejdu se přece jen třeba otáčíš (jedeš velmi pomalu),tak proč hemtat na plyn??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne ide volant ľahko, ale keď úplne vytočím kolesá a pridám plyn, tak to vydáva hrozné zvuky. Poraďte čo to asi môže spôsobovať.

ten zvuk vydává přetlakový ventil,protože tím,že přidáš v plném rejdu plyn, zvýšíš enormě tlak a ventil není schopen ho celý propustit

můžeš vysvětlit,proč s kolama v plném rejdu přidáváš plyn?? v plném rejdu se přece jen třeba otáčíš (jedeš velmi pomalu),tak proč hemtat na plyn??

Ak chceš odísť od krajnice tak niekedy musíš vytočiť plný a trochu pridať a to stačilo na to aby to tie zvuky vydávalo. Problém už mám vyriešený, bola to tá remenica. Ešte raz ďakujem.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

rozpojis sponu na hadici (prepad oleja)na spode auta a stiahnes ju ,predtym si nachystas samozrejme zachytnu nadobu ,mozes aj odtocit zatku nadrzky na olej (urychli sa vypustanie oleja) a tocis volantom (pri vypnutom motore) plny rejd do prava a lava postupne takto vytecie vsetok olej zo systemu potom hadicu znova nasadis nalejes trochu noveho oleja do nadrzky a zase pri vyp motore tocis volantom ak v nadrzke uz uvidis olej tak nastartuj a znova plny rejd do prava a lava a medzitym kontroluj nadrku a dolievaj aby bol v nej vzdy olej,potom uz olej dolejes po rysku max a hotovo ide tam asi 1.1 litra aspon na moj model

[Edited on 29/8/12 09:46 by krtek 2]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...