Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kastlík místo airbagu ?


chotemicak

Recommended Posts

JO to mě taky napadlo že to možná dělali jen na starší modely. Ale kdyby se to dalo nějak napasovat, aby to nebyla nějaká opičárna tak bych to zkusil. Ten rámeček by asi nebyl problém vyndat. zkusím se stavit na vrakáči a uvidim jak to vůbec vypadá, jestli má cenu se s tím bastlit. jinak zatím dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj ja si myslím, že sa dával aj do new modelov, ale nie som si na 100% istý.

GRiMx, jj o ten kastlík sa jedná, ale ty si dal fotku interiéru z old modelu.

EDIT: v serviceboxe je ten kastlík v ponuke aj pre modely po facelifte.

[upravil dne 27/8/11 20:38 od marko306]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám model po faceliftě rok 99 ,sice ještě se starším nárazníkem s nekulatejma mlhovkama,ale kaslík tam je...Takže konec spekulací ,opravdu se tam daval :D Ale nechapu proč tam mam stary narazník,když vetšina už v tuhle dobu měla nový ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj montovali se i do new modelů... mám 99 rok a mám ho tam taky..;)

roura: já mám stejnej nárazník a taky 99 rok.. ale u sedanů to bylo časté... HB zas maj častěji kulaté mlhovky...

marko306: jj j vím, já jen jestli se opravdu jedná o tenhle..

[upravil dne 27/8/11 21:25 od GRiMx]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Iná RJ airbagov (na 2x bag), kabeláž pre spolujazdcov bag, rám na otvor airbagu a samozrejme airbag. Neviem ako je to riešené ohľadne kontrolky na bag, či už je predpríprava alebo nie a po roku 99 sa dal spolujazcov bag vypínať a tam by mohol byť ďalší zádrhel. Podľa mňa sa to neoplatí a aspoň máš v aute viac miesta na drobnosti, lebo v 306 toho odkladacieho priestoru nie je veľa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není zač, jsem rád, že tam pasoval. Poslal jsem i šroubky, asi nebyly všechny, ale víc jsem jich nenašel. Jinak jde to i obráceně. V mém případě to šlo. Jen jsem musel sehnat airbagy s řídící jednotkou na dva pytle, rámeček pod spolujezdcův a namontovat, otázka půl hodinky. Kabeláž tam byla připravená, páč asi v minulosti tam airbag byl, co vím od prodávajícího, tak auto mělo menší nehodu. Tím pádem byl dán jenom řidičův nazpět, ten mám ještě k dispozici. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kastlík už je tam. Pasuje tam pěkně, stačilo vyndat vnitřní kovový rámeček co drží airbag. Otázka půl hodinky. Děkuji tímto radimovi.1008 za zaslání kastlíku a ostatním za rady.:super:super:super

nemáš fotku taky nad tim uvazuji protoze uz tam taky nemam airbag

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...