Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

teplota a sahara - vyreseno spatna kostra, natazena nova :-D


Lionett

Recommended Posts

Dobre odpoledne,

mam takovy maly velky problem.. vsude na foru ctu, že u 405 mate teplotu vody okolo 80°C - pro me nezvykla vec, nebot me se teplota pokazdy ustaly na 88 - 90°C, mam 1.9D 51kw... chci se zeptat jestli ta teplota souvisi s tim, ze nejde sahara, dnes jsem menil termospinac a nic sahara stale nebezi, poradi nekdo prosim? :(

edit: tak mam asi jinej problem - kdyz pripojim svorkovnici primo na baterku tak se sahara rozbehne - jsou spatny rele, nebo neco jinyho? :-S

[upravil dne 27/8/11 17:24 od Lionett]

[upravil dne 30/8/11 13:41 od Lionett]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsou dva vetraky.. relatka? vsechny vymeneny za jiny a holt to porad neslo..pak se mi taky zahadou povedlo vyskratovat 30a pojistku, asi 2x...co je schema v Jak na to, tak v tom aby se blbej vyznal ...kdyz proste do ty svorkovnice co jde na čidlo zapojim baterku tak se sahara roztoci, jenze to poustim proud opacnym smerem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sundej svorkovnici co je na čidle , zapni spínačku a spoj některý dva dráty ( nemusíš se bát zkratu) a musí se ti sahary roztočit na pomalejší chod, nebo je spoj všechny tři dohromady a musej se ti roztočit naplno. Potom budeš vědět, že jsou v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

tady bych se zeptal, proč musi bejt zapla spinacka, pokud vim tak by to nemelo bejt zavisly na spinacce.

Alespon tomu tak je v P309.

Tam jsem si pripojil paraelne na saharu relatko, který mi rozsvěcovalo na palubce kontrolku, tady v p405 to chci taky, ale nevidim nikde kable, ani relatka od sahary, takze ani nevim jestli vubec funguje.

:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...