Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zblblej číselnej imobilizér


dolly1010

Recommended Posts

Zdravím,

včera nastoupím do auta, zadám kód a jedu domu. Asi po dvou hodinách potřebuju ještě někam zajet. Nastoupím do auta otočím klíčkem a koukám že na imobilizéru nesvítí červená dioda. Zkusím tedy bez zadání kódu nastartovat. A to (díky bohu) jde.

Takhle ještě ten den startuju 3x. Večer přijedu domu, chcípnu auto a dioda se stejně nerozsvítila.

Teď jsem byl u auta na to kouknout a červená normálně blikala - bylo potřeba před startem zadat kód.

Tak nevim na čem jsem. Hrozím se toho, že nenastartuju. Nemůže to bejt vysokou teplotou (kolem 50°C v autě). Přemejšlel jsem o odpojení, ale bojim se toho, že to zas bude chtít kód a nebo to pak už nepujde natočit.

Myslím, že se dá zadat nějakej servisní kód (1111), aby se před jízdou imobilizér sám odblokoval.

PS.: Mám imobilizér s 0, C a S

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napiš si kod, nalep ho nějak ke klavesnici, po zadani kodu a nastartování klavesnici odpoj a maš klid. Kdyby byl kod někdy potřeba tak ho budeš mit napsanej tam kam ho nalepiš. Mam to tak už 5 let a klid

Servisní kod je něco jinyho, to je kod kterej zvoliš dočasně pro potřeby autoservisu. Jinak 1111 je kod kterej je defaultní, nastavený v tovarně a znovu se tam dava proto že se neda zapomenout

[upravil dne 27/8/11 14:15 od Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...