Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

lesteni alu kol Brno, Znojmo ci okoli?


bl@cker

Recommended Posts

Návodů je na netu spousta. Pro začátek ti stačí leštící sada z nějakého hypermarketu. Tam je jeden Filcovej a jeden Kopřivovej kotouč, jedne trn a kousek pasty. V Globusu, Obi... to stojí cca 250,- Pasta stačit nebude, Kotouče při troše dobré vůle ano. Pastu koupíš zlenou Unipol a pstíš se do toho. úplná přední strana kola mě trvala cca 4 hodiny, takže 4 kola cca víkend. Začneš sundáním původního laku ( odstraňovač ) pokud jsou tam nějaké nerovnosti tak vybrousit a pak už leštíš do zblbnutí. Výsledek buď nechaš tak a neo přelakuješ transparentním lakem. Pokud to necháš tak tak to chce tak 2x do roka přeleštit, ale to už je rychlovka. Více samozřějmě trpí prední - agresivní prach z destiček... Nelakovaná kola se nehodí na zimu, solí hliník oxiduje...

Jinak dosáhnout se dá prakticky chromovélo lesku jen s tím co jsem popsal.

[upravil dne 27/8/11 17:29 od koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím co se na tom dá domrvit. Tohle není lak to neproleštíš skrz, jenom ti to ze začátku nepůjde protože nebudeš vědět jakou rychlostí kolik pasty a jak moc tlačit. Ale pokud počítáš 8 tis. Tak OK, prti tomu se nedá nic namítat. Na to ti můžu jenom říct, že v tom případě ti to klidně udělám za 4 :D:D:D

Foto nemám, kola jsou na autě, který jsem dal tátovi, takže jezdí u Brna. Táta už je má cca 3 roky, zatím je nepřeleštitl, takže podle toho vypadají. Ale není na tom nic zajímavého prostě celá čelní plocha včetně límců vyleštěná do zrcadlového lesku.

[upravil dne 28/8/11 08:58 od koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V hliníku? Já dělám spíš nerez - z Alu třeba Autokola, motokola, ventilová víka, víka moto motorů, páčky, stupačky, padací hříbky, Alu výfuk....cokoliv co je potřeba... až přezuju na zimu budu leštit manželčiny alu, tak je pak můžu nafotit. Mě příjde naprosto absurdní zaplatit 8k za tak jednoduchou věc. Chápu to u věcí na který musím být spec. nářadí, léta zkušeností, speciální přípravky.... ale samozřejmě jsou to tvoje peníze :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...