Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

slečno kouříte??? ano tak chvilku počkejte


Recommended Posts

tohle jsem videl live na srazu v kostelci , peavey takhle pustil tunu sazi na kabrio 205 s kobrou za volantem po tom co do nej kobra z hecu tuknul naraznikem , tusim kostelec 2007 spanila jizda na namesti tusim dvur kralove

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peawey vůbec ve spanilce dělá různé věci. Já třeba ne a ne zapomenout na mé první setkání s ním a jeho 405kou na srazu v Ochozi, kde jsem měl tu čest (smůlu), že jsem za ním a jeho vozem s nesvítícími brzdovými světly (ani jedním) musel jet celou spanilku, kterou tehdy Dodo vedl přes několik světelných křižovatek v Brně. Při zpáteční cestě jsem už za Peaweyem jet nechtěl, nicméně osud mi uštědřil políček a já se cca v polovině cesty zpět opět dostal za něj a pod vousy jsem se velice nevybíravě k této skutečnosti vyjadřoval.

Tato situačka byla několikrát vyprávěna na mnoha srazech, vysvětlena (šlo o \"odejitý\" brzdový spínač, o němž Peawey neměl tehdy vůbec páru) a i zapita, takže mezi námi je vše dobré a už se tomu mžeme smát - ale že bych si to chtěl ještě někdy zopáknout, to zase ne.

Co se týče videa nahoře - stejně jako Ozzy a Punkáč se domnívám, že humor je něco ouplně jinýho - tomuhle se může smát možná děcko na prvním stupni ZDŠ

[upravil dne 28/8/2011 21:40 od Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...