Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zvednutí zadku


Tomova206

Recommended Posts

Ahoj, doma těžko... Je tam tisícihran a pokud o torzní tyč nebylo staráno, je možné, že je rezavý a třeba s ním nepohneš apod.. Každopádně je tohle jen pro člověka, který to umí,.. Nedoporučuju domácí dílnu, fakt ne. A já mám opačný problém, chci ještě trochu snížit zadek, ale v každým servise mi řekli, že je to strašná pakárna, že se do toho montovat nehodlají..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to chápal tak, že hyena ji má origo a tom sníženou. Hyenovi by se snížená hodila a tomovi by stačila origo ... :myslim

Ale samozřejmě můj nápad s výměnou berte trochu v nadsázce, ale tato možnost mě napadla :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono to vobec neni ťažke :D jedine tak treba silu a pevne nervy na to aby si oby dve tyče vyrazil :) .....ja to doma kludne robil a to som to pred tým ani nevidel vobec rozdelavať ale dali sme to s krstným a a jediny problem bol že u 13 ročnej napravy to bolo cele zhrdzavene a nešlo to ale nakoniec to po nahriati povolilo :)

takže neaky navod je asi ten, že povoliť tlmič, vytiahnuť zaisťovacie šroby aj excentrické podložky a pak už len nameraj od pevneho podu v akej vyške máš naboj kola, pak vyraz tyč zdvihni alebo stiahni dole napravu podla toho ako chceš a pak vraz torznu tyč spatky....a pak sa pusti na druhe kolo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...