Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

chladiaca kvapalina


JuloI

Recommended Posts

Ahoj. existuje nejaky interval vymeny chladiacej kvapaliny?

Chcel som ju vymenit ale nikde som neobjavil odvzdusnovaci srob. Neviete kde ho ma motor 1,1? Podla mna by ma byt na najvyssom mieste ale nikde ho nevidim...

V knihe jak na to je na niektorej gumenej hadici. ja som vsetky hadice presiel a nikde nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měla by se měnit co 5 let, ztrácí pak odolnost proti korozi (inhibitory koroze),protimrazové vlastnosti neztrácí vůbec

odvzdušnovací šroub najdeš na komoře termostatu,pak by měl být ještě na hadici topení vedoucí přední příčkou do kabiny (je to jen plastový klobouček na závit)

[upravil dne 26/8/11 20:39 od ozzy56]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Ahoj. este som sa chcel opytat ze ako sa povoluje ten vypustaci srob co je na chladici.

A potom mam taky problem s chladenim. Ked idem rychlo a pynule, rucicka je stale na 90 stupnov. Ale akonahle jazdm v meste tak sa drzi na 100 a ked zastavim na cervenu tak ide este vyysie ( asi 110 ) a zapina mi ventilator na chladici. ten to ofukne a zase klesne na 100. Vcera mi to urobilo na asi 15km v meste 4x. Predtym mi aj v meste stale drzalo na 90. Len v kolonach vysla vyssie. ani som nevedel ze ten ventilator mam. ale z nicoho nic mam v meste vyssiu teplotu.

Neviete niekto cim to moze byt?

uzaver nadobky je ok kedze su hadice tvrde tak drzi tlak.

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...