Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Centrál 306


bak65

Recommended Posts

Mám potíže s centrálním zamykáním, prošel jsem vlákna, zkoumal kabely dveří a ... atd.

Mám důvodné podezření že příčinou potíží může být onen zámek dveří u řidiče, viz foto.

Dálku mám Jablotron, centrál originál.

Klíčem jde zamknout centrálem celé auto. Při odemykání klíčem u dveří řidiče se odemknou pouze dveře řidiče. Při odemykání klíčem u dveří spolujezdce se otevře celé auto.

Dálka mi auto pouze odemkne ale nezamkne. Musím zamknout klíčem, na dálce potvrdit zamknutí (blik) a pak můžu dálkou odemknout celé auto... UF!

Potřeboval bych půjčit onen zámek na vyzkoušení, přijedu, na místě sundám čalounění ( už mi to jde rychle) přendám konektor na zapůjčený zámek a snad budu chytřejší.

Jsem z Milovic u Nymburka.... Dík

post-29095-1410961947912_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Milane,

kabely se zdají být v pořádku a ani se mi nechce věřit, že by se to tam mohlo zlomit, těch kabelů je tam snad 20, ovládání a vyhřívání zrcátek, el okna, centrál, repro, je to docela tlustej had. Vše v origo svazku. Kdyby tam byly 4 drátky.....

Kdy a kde bych Tě našel aby mohlo dojít k pokusu? Já jsem do neděle služebně mimo.

PS: Co kola, je vše OK? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bak: Někdy mohu zajet do Milovic, není problém, občas tam jezdím :)

Centrál origo a dálka dodělávaná? Pak bych se díval na kabely od řídící jednotky Jablotronu k původnímu centrálu ... ale klidně můžeme vyzkoušet ty zámky. Samozřejmě, pokud ho od Petra nevemeš ;)

Ad kola: Jo, dobrý, jsou na autě a jezdí se na nich dobře, už jsem i párkrát protáhl po dálnici :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, tak jsem se v tom v neděli pohrabal a opravdu jsou v čudu ty kabely u dveří řidiče. Našel jsem tam přetržený drát, tak mi už jde auto zamykat i odemykat klíčem, i centrál funguje. Dálka sice ještě neumí zamykat ale alespoň tak.

Bude tam ještě asi nějaký drátek zlomený ale někdo přede mnou už to opravoval a ty dráty jsou zalité tavnou pistolí. Tak až budu mít trochu času, celé to uříznu a nastavím na štekry, někde jsem tu viděl i schémátko.

Dík za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...