Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

S Partnerem na dovolené 2011 a nakonec i 2012


Honza z Nera

Recommended Posts

Letní dovolená 2011 byla poprvé s naši Teepee a musím říct, že krom slabšího výkonu si nebylo opravdu na co stěžovat. Prostor pro posádku, dostačující kufr a i pohodlí pro všechny přítomné. Trochu jsem se obával výšky \"soupravy\", protože jsem měl na střeše kola, ale je to o zvyk. Jediné co opravdu vadí je hluk od nosiče. 406 to prostě není, tam byl klid. Jinak i spotřeba nebyla nic hrozného. Celou dv jsme jezdili za cca 7l nafty. Zde jsou nějaká fota.

Jak to jde se čtyřmy koly na střeše v roce 2012??

Najdete to v pokračování tohoto vlákna :)

post-12538-141096194319_thumb.jpg

[upravil dne 1/9/12 10:19 od Honza z Nera]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zde byla bohužel naše dv ukončena a pokud se to nezlepší do konce září, budeme muset vážně uvažovat o prodeji auta. Manželka si rozdrtila loketní kloub, byla operována a právě koncem září má nastoupit po mateřské do zaměstnání. Prostě pech . . . Léto 2011.

post-12538-14109619478979_thumb.jpg

[upravil dne 1/9/12 10:22 od Honza z Nera]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Crack: Ahoj. To kolo je docela zklamání, protože pokud dáš kolo do auta, musíš to přední sundat. Máme dvě děti, a tak potřebuji v zadu sedačky, nevím ani zda-li po vyndání celého sedadla se to zlepší a kolo se tam vejde. Pokud nám auto zůstane, budeme řešit držák kol na kouli. Bohužel zatím netuším, jestli to půjde i na normální zadní vrata, nemáme je totiž vyklápěcí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Tak mi mame Partner Combi Active Trek verzi od Dangela (samosvorny diferencial vepredu) s lehce zvysenym podvozkem (nejnizsi bod 200 mm). Najeto uz cca 180 000 km. Pred par mesici jsme se vratili z mesicni cesty do Francie a Pyreneje s dvouma kolama uvnitr - peklo je tam dostat vc. bagaze na mesic, jelikoz mam 26\" Cross :). Takze celou dobu byly zadni sedacky slozeny a predel zasunuty dopredu (N1 prestavba). Maximalni spokojenost. Zvazuji ted to same v novem opet s provedenim od Dangela - tentokrat 4x4 Extreme, jenom je skoda, ze redukcni prevod nelze mit na verzi 112 hp, pouze 92 hp :(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Dangela je supr, ale viděl jsem to snad jen jednou.

Docela by mě zajímalo zda jde dát kola na závěs v případě, že máme zadní dveře dělené - tedy ne víko zvedací na horu. On ten náš běžící sta má prostě 55kW a kola na střeše jsou děsně znát :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

Nová zkušenost 2012. Jak to jde se čtyřmy koly na střeše?

Pro případné zájemce o tento vůz trochu info neuškodí.

Tak tedy za prvé. Měl jsem velké oči. Letošní dovolená byla bez nosiče kol na kouli. Od známého jsem si tedy další dva nosiče na střechu a vezl jsem tam kola čtyři.

Mám zatím štěstí v tom, že děti jsou malé a jejich lehká kola můžu dávat do \"středu\" a naše dospělácká na kraj. Kola musí být naložená \"cikcak\" tedy jedno řídítky do předu a druhé opačně.

Kupodivu jízdní odpory a spotřeba se nijak moc nezměnili. Možná je to i tím, že před dv provedl pp205 aktualizaci ř.j. a sw. Auto jede lépe. Nebyl to žádný čip, pouze tovární aktualizace. Asi soudruzi ve FR zjistili kde nechal tesař u 55kW díru :)

post-12538-14109626589343_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano jistě. Bez potřebné židličky by bylo nakládání hodně těžké. Dětská kola naložím bez židle, ale na těší dospělácká musím mít oporu. Sundání kol zvládnu bez ní.

Řekl bych, že malá výhoda vysokého auta je v tom, že případná krádež kol by byla obtížná.

Příprava před nakládkou posledního kusu . . .

[upravil dne 1/9/12 11:05 od Honza z Nera]

post-12538-14109626592308_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...