Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klima P206 2.0 HDI


KarelHDI

Recommended Posts

zdravím, řeším problém s klimou na P 206 2.0 HDI, od doby co ho mám, tak byla klima prázdná, nechal jsem jí naplnit, nikde neutíká, ale nefunguje. zkoušel jsem přivést 12V na spojku kompresoru, ale asi je špatná, necvaká to, tak to rozdělám a podívám se, ale spíš je mi divný, že do konektoru, který je zapojen k tý spojce kompresoru klimy, jde 12 V hned potom, co otočím klíčkem do polohy, kdy se rozsvítí kontrolky, dneska sem to měřil ješte na P206 1.6 16V a tam na tim samym konektoru se objeví napětí až když se nastartuje, do té doby nic, nevíte někdo v čem by mohl být problém? koukal jsem na schéma, a tam je, že jeden kabel od tý spojky kompresoru je ukostřenej a druhej vede do vnitřního elektronickýho modulu termostatu a to nevim co je a kde to mám hledat, a nebo by to mohl dělat tlakový spínač, mám tam jeden 4 pinový a zajímalo by mě, jestli jde změřít, např na odpor nebo nějak jinak zjistit, jestli funguje, bez toho abych ho musel naslepo vyměnit. tak jestli někdo poradíte, budu moc rád :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...