Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

To jsem zase potkal debila na silnici


Guest dreamtalks

Recommended Posts

Mě se zase líbí řidiči co spěchaj v obci nebo kamióňáci a troubí zběsile na řidiče osobáků před sebou co se snaží odbočit v levo. Ano, je tam sice zákaz odbočení do leva, ale i z dodatkovou tabulkou nad 7,5 t :-) Chtělo by to asi nasadit dioptrický brejle nebo sundat ty s černýma sklama :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neohrozit a neomezit jsou jasně vymezené pojmy: Neomezit znamená počínat si tak, aby jiný účastník provozu nemusel změnit směr, nebo rychlost jízdy; neohrozit znamená počínat si tak, aby jiný účastník provozu nemusel NÁHLE změnit směr, nebo rychlost jízdy. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se zase líbí řidiči co spěchaj v obci nebo kamióňáci a troubí zběsile na řidiče osobáků před sebou co se snaží odbočit v levo. Ano, je tam sice zákaz odbočení do leva, ale i z dodatkovou tabulkou nad 7,5 t :-) Chtělo by to asi nasadit dioptrický brejle nebo sundat ty s černýma sklama :cool:

Vodiči kamionov sa cez obec ponahlaju napr.aj z takehoto dovodu: maju vysielacky a medzi sebou si povedia kde su a kde niesu radary.Ak teda prechadza obcou a vie ze tam nieje radar tak leti aj 80 tkou a to z dovodu toho ze ma tachograf a mimo obce nemoze prekrocit rychlost tak cez obce lieta viac ako 50 tkou aby presiel co najskor trasu ktoru ma. Hovorim o trase 1000 km aj viac.Takymto sposobom sa da prist do ciela o peknych par hodin skor. Staci priklad(na trase sa niekde zdrzis v zapche-nestihnes trajekt-dalsi ide az rano a do ciela prides o 10 hod.neskor.)

Vsetci sa akosi niekam ponahlame a nielen za volantom. A kto sa neponahla tomu zavidim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se zase líbí řidiči co spěchaj v obci nebo kamióňáci a troubí zběsile na řidiče osobáků před sebou co se snaží odbočit v levo. Ano, je tam sice zákaz odbočení do leva, ale i z dodatkovou tabulkou nad 7,5 t :-) Chtělo by to asi nasadit dioptrický brejle nebo sundat ty s černýma sklama :cool:
No,mě se zase \"líbí\" vemena,co jedou v obci bezdůvodně 40km/h nebo mimo obec 60-70km/h,před kopcem mě zbrzdí (většinou schválně) a v kopci na to šlápnou,Já na to šlápnu taky,ale těch 35-40 tun se do kopce moc lehce neroztahá. Jinak jak někdo psal o tom brždění ala Trpišovský,dvakrát mi to udělali taky,vždycky jsem dobrzdil a jednou jsem to pánovi dost stručně (ručně) vysvětlil....A v případě potřeby ty lidi budu z aut tahat klidně denně,brzdit naloženej kamion neni prdel....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se zase líbí řidiči co spěchaj v obci nebo kamióňáci a troubí zběsile na řidiče osobáků před sebou co se snaží odbočit v levo. Ano, je tam sice zákaz odbočení do leva, ale i z dodatkovou tabulkou nad 7,5 t :-) Chtělo by to asi nasadit dioptrický brejle nebo sundat ty s černýma sklama :cool:

až ti to nějakej blbec před tebou zahamtne bezdůvodně a ty kuli takovýmu dementovy budeš muset přeskládávat 4 palety mirenálky jako já v pátek tak změníš názor, sice mi to nezahamt ale poslal mi to tam z vedlejší strejda s X6 a A na značce.... přehlídnout na uplně rovnym úseku kamion jedoucí 90 nejde, už mě štve jak všichni všechno schazujou na kamioňáky.... bych vás za to posadil chytrolíni ono ubrzdit 40 tun neni jako osobák s 1200 kili.... až mi to tam pošle příště, nebrzdim, nebudu to kuli nějakýmu kreténovy přeskladňovat, a to sem byl rád že mi to přijali

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dohny: u nas podla vyhlasky mozes ineho ucastnika obmedzit, nie vsak ohrozit...

To nie je pravda, v poslednej vyhláške už je, že ho nesmieš ani obmedziť ani ohroziť.

Víš co, kdyby jel 50, tak ho ani neomezím...

Bože to jsou dnes lidi

Ale tim, ze on jel rychleji, tim by prece nezpusobil dopravni nehodu, tu zpusobi ten, co neda prednost. Tak na to priste myslete

:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spoluucast je mi sumak, kdyz budu na masine mrtvej.

Neverim tomu, ze daj plnou vinu osobe, ktera udelala prestupek (jela do 80 km na 50) vs. nedani prednosti s naslednym zranenim ci smrti, coz je trestny cin..... to mas trosku pomatlane, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spoluucast je mi sumak, kdyz budu na masine mrtvej.

Neverim tomu, ze daj plnou vinu osobe, ktera udelala prestupek (jela do 80 km na 50) vs. nedani prednosti s naslednym zranenim ci smrti, coz je trestny cin..... to mas trosku pomatlane, ne?

pokud si jel 80 na 50 tak asi ne, ale pokud vim tak něco ve stylu extrémní rychlosti tam je, kdy odbočující řidič nemohl odhadnout tvou rychlost..... třeba kdybys jel na 50 250 tak vina bude asi na tobě..... teoreticky.... prakticky se toho asi nedožiješ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

extremni rychlost chapu, ale jak to kolega popisuje, tak to extremni rychlost nebyla, mohl treba opravdu jet \"jen\" osmdesat, jenze je to spise o tom, co je tam popsano, lidi radi rikaji vetu: kdyby jel podle predpisu.....tak jsem ho neohrozil......

Jenze to tomu, co to nedobrzdi, uz nemusi pomoci, a pak si tuhle vetu budete opakovat tisickrat..... a budete si rikat, proc jsem mu tam vjel, proc jsem se vice nerozhlidl....

Tech co jen mrknou pri najizdeni na silnici, tudiz nepouznaji za takovy mzik, jak rychle jede auto na hlavni, tech jsem uz zazil dost. Je zde tusim i jedno vlakno o panovi v golfu, co mi to tam takhle strihnul, dobre nedopadl :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono je to asi spíš na lidech. pokud jedeš rychle musíš počítat že ti tam někdo vjede a že on zase nepočítá že jedeš rychle. Pak nemá cenu se rozčilovat prostě objedeš nebo zpomalíš. Je to o situaci když ti vjede pod kola je to něco jiného.

Jinak osobně se ve městě snažím rychlost dodoržovat a to už jen ze zkušenosti. jednou mi vběhla nějaká ukrajinka na přechod bez jakéhokoliv náznaku že tam půjde nerozhlídla se a vešla my jsme brzdily až gumy pískali všichni čuměli jen pani šla dál. tak 5 metrů před tím něž jsem k ní dojel si mě všimla a vytuhla. Jen jsem do ní tuknul a pani šla dál. Věřte mi jak jsem byl rád že jsem jel 50! Jinak bych ji poslal do nemocnice. nikomu to nepřeju fak to není dobrej zážitek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono je to asi spíš na lidech. pokud jedeš rychle musíš počítat že ti tam někdo vjede a že on zase nepočítá že jedeš rychle. Pak nemá cenu se rozčilovat prostě objedeš nebo zpomalíš. Je to o situaci když ti vjede pod kola je to něco jiného.

Jinak osobně se ve městě snažím rychlost dodoržovat a to už jen ze zkušenosti. jednou mi vběhla nějaká ukrajinka na přechod bez jakéhokoliv náznaku že tam půjde nerozhlídla se a vešla my jsme brzdily až gumy pískali všichni čuměli jen pani šla dál. tak 5 metrů před tím něž jsem k ní dojel si mě všimla a vytuhla. Jen jsem do ní tuknul a pani šla dál. Věřte mi jak jsem byl rád že jsem jel 50! Jinak bych ji poslal do nemocnice. nikomu to nepřeju fak to není dobrej zážitek.

Tohle štěstí jsem neměl - ta moje paní šla k zemi - naštěstí - se vše obešlo be zranění, ale ten \"zážitek\" nikomu nepřeju. Dodnes vidím tu paní na přední kapotě a za každým patníkem problém. A vše je jen o odhadu: Stihnu to = jak rychle se asi přibližuje vozidlo na hl. silnci bez ohledu na přikázanou rychlost? Zamýšlí ten chodec vstoupit do vozovky nebo jen tak \"zevluje\" (kosti praskají rychleji než nárazník) a ve výsledku je pak jedno jestli si to zavinil sám či nikoli. Ten obrázek zraněného, nebo ještě hůř, zabitého člověka vám (pokud nejste totální ignorant) zůstane v hlavě navždy.:nevim

[upravil dne 30/8/11 13:11 od FrantaCV]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidám zase jeden příběh ... minulý týden nám ve městě v pět hodin ráno před autem (cca 5-10m) z vedlejší zpoza baráku vylítl starší Opel (asi Astra). Jel asi 70-80Km/h. Zrovna řídila žena, naštěstí to zašlápla, krom toho, že nám vylítaly věci na zem a šoku se nic nestalo.

Mám známé v této části města, tak jsem rozhodil sítě, zda někdo neví, kdo si tam dělal bobříka odvahy. A ejhle zadařilo se. Dotyčný řidič byl pod vlivem návykových látek a zrovna jel z vykradené herny (5000Kč). Jelikož to nebyl jeho první delikt a měl asi strach, že půjde sedět, tak si ještě týž den hodil mašli. Podle posledních zpráv ho sice po delší době nahodili, ale je v komatu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...