Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Cvakání 1,6 HDi


micki407

Recommended Posts

Zdravím, chlapi nedávno jsem si všiml, že se mi ozývá z motoru nějaký divný cvakavý zvuk, který nemůžu identifikovat. Cvakání se projevuje po překonání hranice 2600 ot./min a se zvyšujícími otáčkami přidává na intenzitě. Když jsem chtěl zjistit, co by to mohlo být, tak jsem otevřel kapotu a kolega na neutrál proháněl motor až někam do 3500 ot./min, ale nebylo slyšet nic tudíž to dělá jen za jízdy. Prosím o rady jestli už s tím někdo nemá zkušenosti, nebo na co bych se měl zaměřit. Díky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne sa pri neutrale niekedy ozyva taky cvakavy zvuk... ide to od klinoveho remena... myslim ze ten bude treba vymenit... niekde som sa docital ze to moze byt zdroj toho zvuku... a este kamos mal 2.0 HDi a zacalo to takym istym cvakanim a skoncilo to rozpadnutym loziskom na nejakom koliesku pohananom klinovym remenom... ale skus radsej tu diagnostiku... toto cvakanie u mna pri vyssich otackach zmizne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za rady, na dia zajedu, mám známého co se dobře vyzná i když na strakiho nemá :D . A ještě jedna otázečka pokud by se prokázal špatný vstřik vyčištění a asi ani seřízení nepomůže že?

Jo a ještě dodatek FAP stále mám a vzadu lehce okouřenej nárazník jestli to má souvislost.

[upravil dne 26/8/11 18:41 od micki407]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...