Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hurvajz dává papá Máničce


Pe.Tr

Recommended Posts

hmmm, neviem, ale pride mi to divne tesit sa z takychto veci.

na tom vzdy maju zasluhu obaja. osobne si vsak myslim, ze

forum/internet neni zrovna najstastnejsie miesto na riesenie

osobnych rodinnych a domacich problemov sameho seba alebo

niekoho druheho...

moj nazor nic viac... tak ma neukamenujte... :papa

Radkovi prajem ked sa to uz tunak nacalo rychly a bezproblemovy priebeh k obojstrannej spokojnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo.To je debata.

Ja to mam taky za sebou.

Mne se silene ulevilo kdyz to dopadlo cajk ikdyz jsem musel doplacet cca 70tis protoze nemela praci a nebrali ohled na to ze jsem ji posilal prachy.

Ted jsem se svoji 7 rok a parada i bez papiru....:D

Radku kdyz to mas tak jak jsem to mel ja tak at to dobre dopadne ale nemuzu soudit kdyz nevim o co slo......

Takze at se zadari....

[upravil dne 25/8/11 15:01 od straki007]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky si myslím, že tohle téma je natolik citlivé, že by se tu nemělo takhle veřejně propírat. Rozvod není ani pro jednoho z partnerů určitě záležitost hodna chlubení a tak si nejsem tak úplně jistej, jestli z tohoto vlákna má Hurvajz vůbec radost.

Už vůbec ale nechápu poznámky na stranu Radkovy manželky od lidí, kteří jí v životě neviděli - možná o věci nevím tolik co náš předseda, ale právě proto nikoho nesoudím (i když prskat a vykřikovat něco o tom, že Radek může být oškubán, je tak jednoduché).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky si myslím, že tohle téma je natolik citlivé, že by se tu nemělo takhle veřejně propírat. Rozvod není ani pro jednoho z partnerů určitě záležitost hodna chlubení a tak si nejsem tak úplně jistej, jestli z tohoto vlákna má Hurvajz vůbec radost.

Už vůbec ale nechápu poznámky na stranu Radkovy manželky od lidí, kteří jí v životě neviděli - možná o věci nevím tolik co náš předseda, ale právě proto nikoho nesoudím (i když prskat a vykřikovat něco o tom, že Radek může být oškubán, je tak jednoduché).

:potlesk:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak v jednaci mistnosti cca 10 minut, rozvedli nas jako po masle, na majetek mame dohodu. Ted už jen jak nabyde rozsudek pravni moci tak rozdělit pujčku na dvě a bude snad klid.

Taky si myslím, že tohle téma je natolik citlivé, že by se tu nemělo takhle veřejně propírat. Rozvod není ani pro jednoho z partnerů určitě záležitost hodna chlubení a tak si nejsem tak úplně jistej, jestli z tohoto vlákna má Hurvajz vůbec radost.

Už vůbec ale nechápu poznámky na stranu Radkovy manželky od lidí, kteří jí v životě neviděli - možná o věci nevím tolik co náš předseda, ale právě proto nikoho nesoudím (i když prskat a vykřikovat něco o tom, že Radek může být oškubán, je tak jednoduché).

Medvěde, tema mi vubec nevadí, alespoň v tom nejsem uplně sám, o tom oškubání je to známá věc, když maš děti a zustavají u manželky tak to už tak bývá že naše soudnictví chlapa na popud manželky klidně oškube a nezajímá je že ti nic nezbyde. A pak k samotný manželce, poslednich 5 let stalo za hovno, hadani se, a pořad nech me bejt. nevotravuj mě a pod. z jeji strany mě unavilo tak že jsem rezignoval a souhlasil. A ještě perlička na konec, ještě jsme nebyli rozvedený a už si našla jinyho na inzerát na netu, tak si to přeberte sami.

[upravil dne 25/8/11 19:15 od Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...