Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Legoland v Německu


John_Ice

Recommended Posts

No manželka mě stále otravuje,že bychom tam měli s prckama jet.

Chci se zeptat na co si dát pozor atd.Jestli raději jet tam v pátek než v sobotu a jestli tam přespat a nebo to nemá cenu a stačí to prostě tam být jeden den a večer jet domů.

Doufám teda,že už tam teda někdy někdo byl.

dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, byl jsem tam v loňském roce. Spali jsme tam v té jejich vesničce a bylo to super! Kluci (3 a 5 let) si to skvěle užili. A já taky :D. Určitě doporučuji s noclehem a nejlépe ve všední den. Určitě pojedeme znovu. Tom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no no mlaďas má narozky 9 ...9.9. a taky o tom stále remcá a kecá jak manželka,takže mu chcem udělat překvápko a 9.9. vychází právě na pátek....

Jinak se tam za nic nepřiplácí?Já jen,že třeba v tropikáči se tam připlácelo za tobogány a za to hřiště...ale nebyl zase problém v tom si zabukovat spaní a než se to mělo nahlásit,tak jsme si řekli,že to nemá cenu a jeli jsme v noci domů,protože prckové by tam stejně asi nevyspali

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tím počítám,že tam nechám za ,,blbosti,,prachy...

ještě jeden dotaz,podle počasí to na pátek asi nevyjde a pojedu v sobotu.Je to opravdu takovej opruz o víkendu,že je tam hlava na hlavě nebo jak kdy?

a kudy mám jet...na mnichov nebo horem na norinberg?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...