Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Grafická karta


Zdenda-406

Recommended Posts

JJ, něco podobnýho jsem už taky řešil (snad jsem to tady i jednou psal). Bez ovladče karta běžela a s ovladačem po pár minutách zásek a nutný restart. Ovladačů jsem vyzkoušel postupně snad 5, ale všechno stejný:( Měl jsem výhodu v tom, že se obejvovaly i artefakty, tak byla diagnóza rychlejší. PC chvilku běželo jen tak bez ovladačů a pak si majitel koupil novou GK;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Grafická karta na občasné hraní by musela být občas výkonná :) nic takového bohužel není, takže buď investovat do herní karty nebo se při občasném hraní spokojit s nízkým výkonem.

A co cenová relace, respektive rozpočet? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

Pánové, protože hry nejsou vůbec moje doména a dcera má prosbu (právem, díky samým jedničkám na vysvědčení) že chce abych jí naistaloval MineCraft. Což o to instalace bez problémů, ale nedostatečná VGA karta. Nevěděl jsem , že i na tuto hru je potřeba něco víc než integrovaná karta Intel® Graphics Media Accelerator X4500HD

Můžete mi prosím někdo znalý doporučit jakou kartu do PCI Express x1 pro karty plné výšky, 1 PCI Express x16 pro karty plné výšky zakoupit?

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, protože hry nejsou vůbec moje doména a dcera má prosbu (právem, díky samým jedničkám na vysvědčení) že chce abych jí naistaloval MineCraft. Což o to instalace bez problémů, ale nedostatečná VGA karta. Nevěděl jsem , že i na tuto hru je potřeba něco víc než integrovaná karta Intel® Graphics Media Accelerator X4500HD

Můžete mi prosím někdo znalý doporučit jakou kartu do PCI Express x1 pro karty plné výšky, 1 PCI Express x16 pro karty plné výšky zakoupit?

Děkuji

Napiš celou konfiguraci PC, takhle z vody se blbě tipuje

 

Jinak HW naroky jsou:

Minimální:

CPU : Intel P6/NetBurst Architecture or its AMD Equivalent (AMD K6)

RAM : 1GB

GPU : ATI Rage or GeForce 256 with OpenGL 1.2 Support

HDD : At least 90MB for Game Core and Sound Files

Java Runtime Environment (JRE) 6 and up is required to be able to run the game.

Doporučené:

CPU : Pentium Dual-Core or AMD Athlon 64 @1.6GHz

RAM : 2GB

GPU : GeForce FX or ATI Radeon 9xxx and Up with OpenGL 2 Support (Excluding Intergrated Chipsets)

HDD : 150MB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky


Procesor

Procesor Intel® Pentium® Dual Core E5300


 


Čipová sada

Intel® G45S Express


 


Paměť

2 GB


 


 


Pevné disky a mechaniky


Pevný disk

320 GB


 

 

Funkce systému


Grafická karta

Integrovaná grafická karta Intel® Graphics Media Accelerator X4500HD


 


Zvuk

Integrovaný adaptér High Definition audio s kodekem Realtek ALC888S, podpora prostorového zvuku podle standardu AC'97 Rev. 2.3, zabudovaný reproduktor


 


Síťové rozhraní

Integrované síťové připojení pomocí karty Intel® 82567LM Gigabit


 


Porty a konektory

Vzadu: 4 USB 2.0, 2 PS/2, 1 RJ-45, 1 port 1394, 1 VGA, 1 DVI-D, vstup a výstup SPDIF, zvukový vstup a výstup, mikrofonní vstup, vpředu: 3 USB 2.0, zvukové porty, 1 port 1394


 


Rozšiřující sloty

3 PCI Express x1 pro karty plné výšky, 1 PCI Express x16 pro karty plné výšky

Upraveno uživatelem MotoMoto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mělo by stačit i toto https://www.alza.cz/asus-gt610-1gd3-l-d529119.htm?catid=18849879, ale z duvodů jako chlazení bych volil radši toto    https://www.alza.cz/gigabyte-gt-730-ultra-durable-2-oc-1gb-d2882954.htm?catid=18849879  nebo toto  https://www.alza.cz/msi-n730k-1gd5lp-oc-d4043945.htm?catid=18849879

 

 

Když seženeš bazarovou GTS450 nebo 460 apod taky dobrý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se právě líbilo to pasivní chlazení, že nebude tak hlučet. Nenapadlo by mě, že MC bude tak náročný. Děkuji za pomoc, dám tam tu co říkáš.

 

A ještě jsem našel tuhle: https://www.alza.cz/gigabyte-n210d3-1gi-d249256.htm?o=1

co ty na to?

Upraveno uživatelem MotoMoto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...