Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prosba na členy


straki007

Recommended Posts

Kluci kdyz mi pisete ze neco potrebujete na auto,nebo neco zjistit,nebo cokoliv jine,tak mi prosim napiste o jake auto se jedna (nejlepe VIN).

Otazky a dotazy tipu:\"ahoj bude mi sedet vaha z 307 na 406\"

Nebo:\"Sezenes mi spojku na meho milacka???\"

Takove uz budu proste mazat bez odpovede.Ja nemuzu (resp.nemam cas) hledat na foru v popisu kdo ma jake auto a zjistovat neco naslepo.

Neberte to prosim spatne no mam toho opravdu hodne a snazim se vyjit vstric vsem tak musite to trocha zohlednit.

Dekuji:papa:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by chtělo někam přilepit nebo jinak zdůraznit - informace je to zásadní a takhle za pár chvil zmizí do propadliště fóra (i když osobně vůbec nechápu lidi, kteří dokážou podobně specifikovanými dotazy ještě někoho otravovat).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máme podobný problém ..... :)

Spousta lidí neumí přesně a jasně říct co vlastně chce a dost často ani na co to vlastně chce.... :mrk

Touto cestou bych vás chtěl také požádat, at už řešíte cokoli, vždycky posílejte vinko a přesně popište co potřebujete .... Díky :mrk:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijde mi kouzelný, jak tu někteří řeší to samé, co jsem tu sám řešil někdy před 8 lety :)

Nic se za tu dobu nezměnilo, možná ještě spíš k horšímu - většina lidí se neumí dokonce ani podepsat, napsat oslovení je taky strašný problém, o specifikaci toho, co vlastně chtějí ani nemluvě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

se asi přidám

ikdyž si myslím že po zadani všech udaju do sz , mě straki stejně smazal :D

Ano smazal:D

Ale jenom z duvodu ze jsem to vyresil jinym zpusobem.

Sehnal jsem si vec ktery to zvladne ale hacek je v tom ze pro ni jedu osobne do Italie a hned tam zustanu na dovolenou nekdy v zari...........

Myslim na tebe nemej obavy:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

většina lidí se neumí dokonce ani podepsat, napsat oslovení je taky strašný problém, o specifikaci toho, co vlastně chtějí ani nemluvě.

... ale s tím nic nenaděláš,jsme ve století internetu a mobilu,kde každej napíše,teda měl by napsat důležité informace,na co oslovení a podpis,kterej je třeba v SZ už vlastně danej od koho ti to jde?

Já rozhodně nepíšu oslovení v SZ,protože mi to přijde neúčelové a stejně člověk neví přesně jmeno...napíšu pozdrav...problém...proč další věci :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A Straki, sehnal by jsi mi na moji karu to kulaty s tim cervenym na konci? Prosim prosim, smutne koukam

:aut:aut:aut

[upravil dne 26/8/2011 06:30 od Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...