Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vyskákané pojistky na bloku motoru na okruhu chlazení


LORD_mapiv

Recommended Posts

čau,

předem se omlouvám, že toto bude trochu offtopic.. známý má auto, které je nabourané a nejakou dobu leželo v kopřivách, nechal tam ale přes zimu slabý fridex a vyskákaly mu pojistky.. stalo se to u mercedesu, ale myslím, že tohle spíš záležitost obecně autu veškerých.. zajímalo by mě, jakým způsobem se to dá vyměnit, jestli i případně v domáckých podmínkách nebo ne.. nicméně motor je úplně v pořádku a je ho škoda házet do šmelcu, takže bych to rád dal dokupy..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď koukám, že pojistky se dají koupit, ale chvilku mi trvalo, než jsem na něco takovýho narazil.. každopádně nejsou drahý, tak minimálně za zkoušku by to stálo.. když jsme tam lili vodu, tak tekla přes ty zátky ven a byly i dost orezlý, takže myslím, že mráz protrhnul jen tu rez a vyteklo to snad ven.. uvidím, zkusím, každopádně díky za radu, myslel jsem, že se tam dává třeba ještě nejaký lepidlo nebo tak.. a vůbec, nevyskočí to potom ven?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pojistky se můžou dávat na barvu, to znamená vyčistit otvory,máznout novou pojistku barvou a naklepnout do otvoru,nějakou dobu nechat uschnout barvu,nalít vodu a vyzkoušet těsnost--ta pojistka je z jiného materiálu než blok (hlava) a teplem se roztáhne v tom otvoru a těsní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...