Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 106 (starší typ) - Přední nárazník


_Lukaso_

Recommended Posts

Mě osobně se docela líbila úprava gutman na 205, která má, řekl bych, celkem podobný nárazník a to, že má jak mlhovky, tak přídavné dálkové. Dále pak můžeš zkusit dopasovat nějaké lízatko... Prostě jak hlavně ty chceš, aby to auto vypadalo, ale někdy méně je více ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe, určitě NE nic takového:

thumb_3859__300_230-Peugeot-106-MK1-Tokyo-Body-Kit.jpg

Ten nárazník je hranatej, takže to chce tvořit ve stejnym duchu. Já bych byl pro nějakou buď lehčí úpravu, nebo žádnou. Třeba takto (i když ten výkroj lízátka z laguny je zakulacenej, tak tam sedne) :

1277206815_101280028_1-Fotos-de--VENDO-Morettes-106-mk1-1277206815.jpg

A nebo total clean, aneb vše zahladit. Fotka blbá, ale když přimhouříš oči, tak pochopíš jak to myslim :)

pug106.png

Jo a jen aby bylo jasno - z těch morette jsem si opět dvakrát ublinkl :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kujone, ten posledni blatnik jsi vytvarel sam ve photoshopu, ne? Vypada nejak neprirozene.. ale kazdopadne bych ho nezahlazoval, s tema dirama vypada lip :) jinak Lukaso, muzes tam dat nejake to lizatko z laguny nebo z megana jinak bych asi vic neresil... maximalne bych udelal k mlhovkam diry na pridavny dalky a samozrejme je tam taky naimplantovat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...