Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

drvířka nádrže


neutral

Recommended Posts

Take jsem se setkal,naštěstí né osobně, že ropy-chtivý občan provrtal ze spoda díru do nadrže a jednoduše \"chytal\"do nádob pod autem co vyteče.Takže si mysli že nejaký specialní zabezbečování než je originalní od peugeota nemá cenu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem koupil v autokelly uzávěr na klíček. Trošku jsem ho musel upravit, protože při šroubování na nádrž trouchu drhnul, ale teď funguje skvěle. Je to ale jen takový pocit protože jak se píše stačí navrtat nádrž a počkat za bukem až to vyteče. :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dohny: ver, ze se sroubovakem tu nadrz neprorazis.... ono kdybys mel auto postaveny na strese tak by ses naprahnul a mozna i prorazil... ale zezdola? Auto je dost nizko a nemas kde vyvinout takovou silu... ja jsem si na starym aute chtel prorazit nadrz, tak jsem vzal hrebik a kladivko a to vubec neslo... jediny cim mi to slo tak malym nozem s ostrou spickou a tocit s nim dokola a za chvili tam udelas dirku... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...