Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

problem s klickem, P406 2,2 hdi


BV406

Recommended Posts

zdravim, tak krome nefunkcniho radia tady mam dalsi problem s autem ...

znicehonic prestal fungovat klic, na palubce sviti kontrolka immo a displej hlasi, ze antitheft electronic system is defective ... motor toci, nenastartuje

s druhym klickem (jeste, ze ho mam) zadny problem neni a v poho nastartuji ...

koukal jsem dovnitr toho prvniho klice, ktery ma i odemykat a zamykat auto, je tam baterka, tak me napadlo, jestli ji nevymenit, bude to k cemu ? auto totiz neoteviram klickem, ale dalkou na magicaru ...

na druhem klici, ktery zatim funguje, dalkove otevirani ani zadna baterie neni ...

[upravil dne 24/8/11 08:04 od BV406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dave_k: to jsem pochopil,ze mu nejde o central... zamceni dveri signalizuje sparovani klice s jednotkou takze pak je

klic zpet nakodovan a pujde nastartovat. Za dobu 7 let co mam 406 se mi to stalo 4x a pokazde mi to pomohlo.

ale netvrdim,ze u 2.2 HDI je to stejne. Mluvim o 1.8 r.v.00 Nicmene to nic nestoji ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně. Ale jednotku v klíči (ne chip imo) nespáruješ, pokud se nenačte chip imo. Chip imo v klíči jde spárovat jen přes diag jinak by ten imo byl k ničemu kdyby to takhle fungovalo. Přes to tlačítko na klíči páruješ jen ovladač centrálu s BSI s tím, že se správně načte chip imo co je v klíči.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...