Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

plíšek na hlavici řadicí páky


vranilinek

Recommended Posts

Ahoj všichni. Mám dotaz. Chtěl bych vyměnit plíšek na hlavici řadící páky. Mám tam černý a rád bych ten chromovaný, nebo prostě hliníkový. Jde vyměnit jen tohle? Našel jsem sice na anglickým Ebayi řadičku co chci, je ale dost drahá a s poštou vyjde na 1200. Tak jen jestli lze vyměnit nebo sehnat jen ten plíšek.

Mám Pegeot 406, nový model

Díky za odpovědi;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle mě nejde! ten černý je na ředičce přilepenej,a ten druhej je nějaká slitina a je na kožených řadičkách a je zastrčený z vrchu jako ukončení kůže....no nevím 1200je dost koukal jsem do service boxu a nová v Peugeotu stojí 545Kč:myslim,bral jsem to podle svýho auta kde mám koženou s tím plechem tak by to mělo sedět!!!:papa:papa

[upravil dne 24/8/11 06:46 od Charlie 1]

[upravil dne 24/8/11 06:47 od Charlie 1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já si sehnal na vrakáči starou hlavici,to pochromování je většinou dost olezlý a kůže na kouli jakbysmet,vybral jsem si tu nejzachovalejší,doma jsem sundal vršek,potom kouli,rozpáral kůži na šablonu,podle ní vystřihl nový kusy,sešil a nasadil na kouli,zalepil,ještě jsem musel sundat z řadičky,to bílý osazení,abych mohl nasadit hlavici,nevím z čeho byla,asi z 307,ta koule byla kovová,ne plastová,jako je ve 406 coupé.

A tady je výsledek.

post-16484-14109619408814_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...