Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

MANUÁL ZA AUTOMAT


GO.GO

Recommended Posts

...zdravím Vás,...neví někdo, zda je možné vyměnit na 607 2.2i 2004 legálně manuální převodovku za automat a co to případně finančně a hlavně papírově obnáší a zda je to vůbec možné?,...děkuji a zdravím,...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...právě že nestojí:) ,...mám manuál a uloženku a tak by měla chvíli sloužit jenže si na ten manuál nemůžu nějak zviknout :) předtím Xantia v automatu.. sbírám jen rozumy zda někdo neví co to obnáší,...607 má poctivých 31000km a tak bych ji nerad měnil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako napisal shwaara. Kym nemusis tak nic neotvaraj, nic neskusaj, nic necisti kym vsetko ide ok. Ono aj ked do ho...na pichas tak potom smrdi.

Aleak chces to prerabat, tak jedine tak ze prehadzujes vsetky veci z jedneho auta do druheho, komplet motor, komplet kablovacku, vsetky dosky, atd. Ale aj tak to legalne neprihlasis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně kluci,já se chtěl jen zeptat jestli s tím někdo nepřišel nějak blíže do styku a neví co to obnáší,...auto se nechá origoš jak je ,...já jen že mě ten automat chybí u tak velkého auta ,zvlášť na okrskách...děkuji za Vaše názory a zdravím,.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...