Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

schéma elektroinštalácie


bigjoe

Recommended Posts

Celkové schéma elektroinstalace neexistuje. Podle VIN se nechá v dokumentaci dohledat schéma, ale jenom po částech. Takže pokud potřebuješ schéma určitého celku, tak musíš dát VIN a pak se nechá něco hledat.

[upravil dne 29/8/11 21:19 od HonzaZ]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 4 týdny později...
Zdarec, myslíte, že byste mi mohli někdo sehnat schema zapojení zadního stěrače na 206SW?

VIN: VF32EKFWF43102560 Díkes

Taky se přidám, kdyby někdo to schéma našel, moc by mě to pomohlo, nejde mi zadní stěrač na Peugeotu 206 SW, relátko pouze cvaká, přitom u motorku stěračů napětí je:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
  • O 1 měsíc později...

Zdar, mám problém se svým 206 1,1 44kW. Když zhasnu teplý motor a třeba po deseti minutách chci startovat, tak při otočení klíčku do druhé polohy se kontrolka motoru na okamžik rosvítí a pak pomalu pohasne. Jednotka nezahájí proces startování, nerozběhne se palivové čerpadlo. Startér točí, ale motor nechytne. Po schládnutí motoru (někdy po deseti minutách, někdy až ráno) vše normálně funguje. Vyměnil jsem čidlo teploty motoru (2 piny, jeden drát) a čidlo teploty chladící kapaliny (3piny, 3dráty) ale nepomohlo. Diagnostika píše: přerušení, nebo skrat +pólu čidla chladící kapaliny. Mám schéma k motoru TU1JP/TU3JP ale moc to nesedí se skutečností. Nebylo by někde k mání schéma k motoru HFX ? VIN: VF32AHFXF41169382 rok výroby 2000. Jestli by ho někdo měl, byl bych vděčný, nebo jestli má někdo podobný problém at se ozve. Díky vincent . . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes další pokus . . . Natáhl jsem nové vedení mezi jednotkou motoru a čidly teploty motoru. Za studena několikrát normální start, na místě zahřáto asi na 80stC, zhasnuto, pak normální start. Zkušební jízda skončila cca po 1 km. Motor zhasl za jízdy a kontrolka diagnostiky motoru se chovala jako vždy, rosvítila se a pomalu pohasla . . . . . Jestli se tu někde řešilo něco podobného, tak mě tam prosím přesměrujte. vincent . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...
  • O 2 měsíce později...
  • O 4 roky později...
  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...