Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

přetečení chladící kapaliny z nádobky


ricik13

Recommended Posts

Prosím mám dotaz. Při jízdě z dovolené cca 1200km téměř v jednom kuse mi začala přetékat chladící kapalina pod zavřeným víčkem.Bylo si ce vedro ale ojel byl na teplotě cca 130 a voda se držela v pohodě na 90 st. Rozsvítila se kontrolka že je málo chladící kapaliny a po otevření kapoty jsem zjistil že se začala zrácet z pod víčka. Mohl by to být nějaký zásadní problém?? Jinak jízdní vlastnosti auta se nezměnily vše šlapalo jak má. děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neni celkem normalne, ze takymto spusobem \"mizi\" chladici kapalina. Ked je pod tlakem vytlacana, asi je ruple tesneni pod hlavu alebo samotna hlava...

apropo, dej si do popisu typ motoru a vse kolem auta. Bude lehci ti neco radit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No......nech byt.

Mne voda litala venku tri dny a teplota drzela 90......proste rupne tesneni zatoci se hlava a tlak leze do vody.Varit nemusi.

Kdyz se povoli vicko na expanzce tak po teplotu 90 stupnu se to zvedne resp.cca tri dcl vytecou pak to musi drzet.

Kdyz strika voda venku porad tak neni co resit.

100% potvrzeni je nejlepsi zmerit tlak vody pri ohratem motoru a v zatezi.Musi byt do 0,6 bar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...