Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přední tónovaná skla


GRiMx

Recommended Posts

Čaute lidi, jelikož mám už po STK :D tak se chystám hodit folii i na přední skla.

Popravdě řečeno, se ale nemůžu rozhodnout pro její intenzitu. Nechci tam nic hodně tmavého co bude dráždit policisty (jako mám například vzadu 5ku a 20ku) a ve tmě je z toho dost blbě vidět, ani nic moc světlého co by byli vyhozené peníze.

Pokud máte tónované skla můžete pro inspiraci nahodit foto?? :D

Zatím asi nejvíce uvažuju o 30-35 :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

agresssor: Domnívám se, že tazatel svými čísly mluví o propustnosti, uvažuje o 30-35%, ty máš 78 %. Já vpředu mám taky světlé - 75%. Na příštím autě dám asi 50%. U mě rozdíl dát nebo nedat folie na přední okna dělal 200 Kč :D

GRiMx: 35% propustnost by měla být pro výhled ještě OK, já mám páté dveře 20% propustnost, při couvání ještě vidím, ale není to ono. Určitě tu boudou tací, co toto zatmavení mají vpředu :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ve srazech, jak jsou fotky, tak sebetov, ten posledni, je tam fotka moji 406, co ma zatmaveni 80 vepredu i vzadu :)

je pres to normalne videt, jen za deste a ve tme uz je to na pytel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

agresssor: Domnívám se, že tazatel svými čísly mluví o propustnosti, uvažuje o 30-35%, ty máš 78 %. Já vpředu mám taky světlé - 75%. Na příštím autě dám asi 50%. U mě rozdíl dát nebo nedat folie na přední okna dělal 200 Kč :D

GRiMx: 35% propustnost by měla být pro výhled ještě OK, já mám páté dveře 20% propustnost, při couvání ještě vidím, ale není to ono. Určitě tu boudou tací, co toto zatmavení mají vpředu :papa

to já mám vzadu 5tku a na zadních dvěří 20ku. Ale jak od zadního okna nejde žádné světlo tak ty 20ky hodně zatmavili i dveře.. dopředu asi opravdu zvolím 35

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz si vezmes, ze pozadovana propustnost na prednich je 75%. Pokud mas napriklad tonovana okna, tak uz to propustnost snizuje, dejme tomu na 80-85%. Tak uz tam moc na folie nezbyva. A pokud jezdis za hranice k nemecky mluvicim sousedum, tak pozor na to!! Ja na to doplatil. A uz je vpredu nemam, ptz do nemec jezdim kazdou chvili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde jsou ti andělé strážní, co mě v jiném vláknu varovali před použitím 8-letých pneumatik, jako životu nebezpečných?

Tady se jedná o snížení průhlednosti v noci, a ještě k tomu výslovně proti předpisu (homologaci)?

GRiMx: to není proti tobě, dej si tam třebas plech, ale minule se tady do mne pustili kvůli 8-letým pneu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde jsou ti andělé strážní, co mě v jiném vláknu varovali před použitím 8-letých pneumatik, jako životu nebezpečných?

Tady se jedná o snížení průhlednosti v noci, a ještě k tomu výslovně proti předpisu (homologaci)?

GRiMx: to není proti tobě, dej si tam třebas plech, ale minule se tady do mne pustili kvůli 8-letým pneu.

ja si ale v noci muzu stahnout okenka :D, kdezto ty tam ty gumy budes mit furt.

Pokud chces vedome pouzit 8 let stary gumy, tak to nejako nechapu. Guma ma taky svoji trvanlivost a grip u 8 leteho lezaku urcite nebude takovy jako u nove pneu. Proste ta guma ztraci svoje vlastnosti....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomin: Zatmavené čelní sklo? O tom zde vůbec řeč není! Bavíme se zde o předních bočních, kde je dle zákona povolena propustnostnost 75%, na čelní sklo nelze dát žádnou folii (krom pruhu)!

PS: Tonovaná čelní skla z výroby jsou normální věc ...

Oldo, Scratchi: nevím, na co tu oba víříte diskusi o gumách :myslim taky jezdím na starších, ale věk raději uvádět nebudu :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to se omlouvám, blbě jsem to pochopil :) ..... docela mě to rozohnilo, protože tady v šumperku pár \"hrdinů\" s černejma čelníma oknama potkávám a to se mi otvírá rybka v kapse....v noci přes to není vůbec vidět (vlastní zkušenost) .....

hele a nezdá se ti to ??? když má člověk tonovaná skla (zadní a všechny dveře) tak při pohledu zepředu (před autem) to dělá ten dojem, jako, že je čelní tmavší...

jinak jako mít čelní tmavý mě přijde trošku jako hardcore.. to si může opravdu dám pouze magor, nebo nějaký pako..

navíc mě to přijde divné v tom, že když máš tmavší boky než je těch 75% tak to občas policajti nechávají být a neřeší to, ale pokud potkaj auto s čelním, tak ho na místě zabaví :myslim (to vím od kamaráda co je tady v Pardubicích u měšťáků)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak jak píše MilanF1 na čelním je povolený pouze pruh, ale pouze tónovaný!!!! Pruhy v barvách auta jsou taky nelegální ;) cca před 2 roky když jsem z relaxu tak u krajnice zastavili policajti jednoho tunera co to měl a nechali ho to na místě sundat:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...