Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

teplota až 130


rudamiky

Recommended Posts

Chci se zeptat,po chvíli jízdy po městě se mi zvedne teplota až na 130 stupnů hlasí hlášku STOP..čím to může být?temostatem..ale po chvíli zase spadne když se jede v klidu,nejvíc když stojím na neutrál nebo když popojíždím v koloně..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pohybuje a ti to rychlo? Ci nahodou nemas prdnute tesnenie pod hlavou...

v kazdom pripade s tym nejazdi, lebo ak ho nemas prdnute, tak ti prehriatim prdne.

Na forde som jazdil (dozivotne retazove rozvody) 240 000mil a potom sa mi to zacalo chovat presne tak, ako hovoris, ale mal som to na haku, jazdil sm aj nadalej, az sa mi to uplne nezhorsilo.

Chalan nalial nejaky pripravok do chladica a zistil ze tesnenie/hlava....

pricina? Vodna pumpa fungovala este od vyroby a lopatky pohanajuce kvapalinu boli tak zodrate, ze uz z nich boli iba take malicke pahyle....

[Edited on 22/8/11 22:13 by hipisko]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdy máš čištěné \"mřížkování\" na chladiči, nemáš chladič utemovaný hmyzem? Měl jsem podobný problém s jiným autem, demontáž chladiče a vystříkání Wapkou pomohlo, teplota se od té doby držela na normálu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kouknu se na ten chladič,myslím si že těsnění pod hlavou to nebude to by se vařilo pořád a ne jen v koloně nebo na neutrál..když jedu v klidu těch 90 km tak teplota drží na 80-90 stupnů..na normálu alejen popjíždění a nebo když stojím na místě jak se rozjedu tak hned teplota klesne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...