Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rady před koupí Jet Force 125


Alesek

Recommended Posts

Ahoj kamarádi, :)

Měl bych pár otázek, než koupím tohoto skůtra, zajímalo by mě na co si obecně dát pozor při koupi. Co jsem tady tak pročítal, tak bych k tomuto skůtru měl dostat 2 klíče jeden červenej. Co když ho majitel mít nebude? Co může následovat?.

Dále jsem četl že hodně praskají plasty, když se kvůli výměně žárovky musí sundat půl kapotáže.

Dále by mě zajímalo kolik tento motor je schopen vydržet? ( životnost km) a s kolika max kilometrama byste doporučovali koupit?

Je ABS nezbytné nebo v tom není tak velkej rozdíl?

Imobilisér?

Zkrátka mě zajímá, abych nekoupil zajíce v pytli, jako moji Aprili SR 50 Ditech která byla \"domr....\" jak hrom, teďka už člověk trošku tuší jak co funguje. Ale přesto bych rád nějaké obecné rady konkrétně k Jet Force 125.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problémy s variátorem se objevují cca okolo 20 tis. ( ale je cenově je to rozumný, opravná sada stojí cca 3,5 tis. ) motor při standardním zacházení a údržbě tak 40 tis. Při mizerném zacházení počítej polovinu. Na původním majiteli to poznáš na první pohled ;) Plasty bych neřešil nebudde to horší než jinde, spíš naopak.

Jinak ještě k doporučeným km - já bych jetý skůtr nekoupil vůbec, tedy pokud by neměl najeto prokazatelně do řekněme 3-5 tis. km.

[upravil dne 22/8/11 20:37 od koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak plasty jsou hrachovina, nechal sem si je svarit a opet praskaj, neni to holt stroj na cesky silnice.

motor se zdá být dobrý i výkonově.

bez červenýho klíče nebrat, nenapojíš na diagnostiku, resp. nic ti do RJ nenahrají.

sada zámků stojí 4500,-Kč (víčko nádrže, spínačka, klíče)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...