Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Beryho 306


Bery78

Recommended Posts

Chtěl bych Vám představit svého zeleleného draka.

Nějaké to info:

- Peugeot 306 1,4 XR

- r.v. 1997

- centrální zamykání s dálkou

- posilovač řízení

- manuální klimatizace

- originál Peugeot ALU 14\'\' kola

- Clarion rádio / funkční ovládání pod volantem + repro i vzadu

- el. ovládání předních oken

- zpětná zrcátka v man.

- střešní okno

- mlhovky

Svou 306tku jsem si koupil 18. 3. 2011 v té době měla naběháno něco přez 162 000 km. Zadní náprava silně \"volala\" po repasi, na kterou také ihned po koupi došlo, tedy abych byl přesný.. měnila se celá zadní náprava, na té staré jsem měl bubnovky a na té \"nové\" jsou kotouče (a celkově byla ve výborném stavu), takže jsem byl o něco víc spokojenější ;)

Spolu s výměnou nápravy se také měnil rozvodový řemen, olej v motoru + filtr, vzduchový filtr, všechny 4 tapecí, rádio, nový nástavec řadicí páky a ovládání el. oken.

To by bylo tak nějak na začátek.

V červnu jsem dospěl k názoru, že by bylo dobré vyměnit obě zpětná zrcátka, mám je v manuálu (byla v havarijním stavu, u řidiče nefungovalo na seřízení a u spolujezdce byl špatný kryt, který tam už sám nedržel, takže byl \"přidělaný\" páskou..

Takže jsem si pořídil nová zpětná zrcátka a hned to vypadalo lépe :super

Teď jsem se rozhodl pro \"menší\" dolaďování interiéru a exteriéru. Jelikož moje 306tka má tmavě zelenou metalízu (benátská zeleň) tak jsem se rozhodl, že doplňky budou žluté. Prozatím jsem uvnitř jen přelakoval rámečky kolem \"čudlíků\" na zamykání (budou fotky) + bremba :aut

No a dnes jsem byl v servisu a domluvil výměnu spojky (už se to prokluzování nedalo vydržet), výmenu převodovkového oleje, a seřízení plynu (cuká). Tak už se těším až to budu mít vše OK :D

Fotky budu přidávat od nejstarší po nejnovější ;)

[upravil dne 23/8/11 12:06 od Bery78]

post-35259-14109619393495_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...