Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Beryho 306


Bery78

Recommended Posts

S tímhle bych potřeboval poradit.. dával jsem nový budík s teploměrem a jak vidíte tak ten teploměr pořád ukazuje mínusové hodnoty.. to už by muselo být venku nějakých 40 aby ukázal kladné hodnoty :D

Neporadil byste mi někdo co s tím, kde je chyba? Děkuju

post-35259-14109619398817_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počkej až příjdou ty potahy to bude vypadat krásně ;)

Zevnitř se mi auto zdálo moc tmavé (samá černá a šedá) , tak jsem se rozhodl ho trochu prosvětlit veselejšíma barvama. Auto je zelené, tudíž jsem k téhle barvě zvolil světlou žlutou ;) počítám s tím, že to auto \"oživí\" ;):D

Už se na ty potahy těším :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 6 měsíců později...

Tak jsem se dal opět do rekonstrukcí a vylepšování.

Tentokrát přišel na řadu výfuk, který \"řval\" tak, že se to nedalo přeslechnout.. děravý jak řešeto :P Teď už mám krásně nový výfuk i s novými svody.

Dál jsem musel nechat vyměnit stabilizační tyčky, jelikož už jsem cítil \"každý\" kámen na silnici. :)

No a při výměně stabilizačních tyček mi v servisu řekli, že by chtěly vyměnit brzdy zadní nápravy, takže to byl hned další výdaj.

Poté nebylo delší dobu nic..

Nedávno jsem si ale nechal udělat zatmavovací fólie na zadní okna (foto dodám) + vypískování VIN kódů na skla.

Teď mě čeká výměna silentblocku motoru, resp. příští pondělí. Možná to někteří znáte, přidáte plyn a auto \"cukne\" dopředu, uberete plyn a auto \"cukne\" dozadu.

Do budoucna jsem přemýšlel o \"chipnutí\" motoru. U mě by to bylo z 55kW na 65kW což by bylo z výkonu \"1,4ky\" na výkon \"1,6ky\". Máte s tím někdo zkušenosti??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A myslíš, že by mi za cca. 72 000,- Kč někdo tuhle 306 koupil? (ta cena je se vším všudy -> náklady počáteční opravy atd... není potřeba investovat nic.)

Na druhou stranu je otázka jestli bych za tyhle peníze (pokud by se prodala) sehnal nějakou pěknou, silnou (alespoň 1,8 nebo 2,0 nejlépe benzín), 306 bez investic.. :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jediné co ti můžu říct 100% je že to za 70tis určitě neprodáš ;) já svojí bývalo 1.8 16V r.v. 99 Eden Park prodal za 60tis a byl jsem rád že jsem takové peníze dostal.. a to byla v perfekt stavu... za svojí S16 bych chtěl taky přes 70tis, ale bohužel... dopadne to tak že jí nechám sešrotovat a nebo prodám na díly jako to udělal Kamil (Creams) holt doba je těžká...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No živit 10 aut není zrovna levná záležitost :D

Já měl to \"štěstí\" že se mi tahle 306 naskytla za celkem dobrou cenu. Zase jsem do ní ale hodně vrazil.. takže teď už je vše bez problémů, to je zase potom líto jí prodat :D a hlavně je tu riziko, že když tuhle prodám (když je úplně bez problémů a v pořádku) a koupím jinou sice třeba silnější, ale bude tam třeba spousta oprav.. emm nevím nevím no :)

Proto jsem zvažoval ten chiptuning, tím by se výkon zvýšil na 65 kW, takže by byla výkonově na úrovni 1,6ky ;) což už je celkem přijatelný..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau,za 70 je to neprodejný.V dnešní době jsou za 70-80 000kč jiný auta,je blbá doba a prodeji to nepřeje.Jinak chip kterej přidá 10kw na atmosféře je sen,nechá se tak cca 10% (když je motor v top stavu) tak že by jsi měl s bídou 60 PS a nepoznáš rozdíl krom placeba:D Pokud auto slouží a jsi tak nějak spokojen tak bych ho nechal.Já prodávám Megane 2003 krom kůže v plný palbě s nadstandartní výbavou která se v cz neprodávala za 80 000kč a zájemci jsou,ale špekulanti nebo nemaj prachy...Jinak kola jsou dobrý,mě směrovky nevaděj.A auto taky vypadá parádně :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...