Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dotaz na telefon


chuck11

Recommended Posts

Tak jsem zjistil že tu máme i IT koutek.

V dotykových telefonech jsem lama proto se chci zeptat nemáte někdo skušenosti s Sony Ericsson U5i Vivaz,jak je to s navigací v tomhle telefonu atd.Za každou radu předem děkuji:papa

Co používate za nav. programy,aby se to nepřipojovalo na net.

Pro použití u verzí se Symbian 9.4 S60 5th Edition

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vivaze jsem zkoušel a ten system se mi nelibil. Jsem rád že jsem pořidil nakonec Androida, maš nejvice možností, a nejen co se týka navigace. A dalši věc, proč všichni chtějí navigaci která se nepřipojuje na NET, paušal za internet v mobilu je cca 150 - 170 kč a limit 150MB nebo 300MB jak u ktereho operatora, ještě se mě nestalo že bych tech 150MB překročil. Vždyť ty telefony jsou předurčeny k fungování s internetem.

Jinak samozřejmě u navigací v telefonu lze data zakázat a fungují bez přenosu jakychkoliv dat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám SE satio což je skoro to samé. Systém svižný - žádné pády, foták super, displej pruměr, GPS pruměr, ovládaní a tlačítka super, výdrž pruměr.

Symbian má výhodu, že nainstaluješ jen programy, které opravdu fungují.

Programy na navi:

Ovi maps: nic moc - trochu opožděný (jsi dál než je šipka)

Ndrive: ku*va nepřesny (stojím na křižovatce a nejdnou jsem o ulici dál apod.), signál najde rychle

Sygic: dlouho hledá signál, má možnost zvolit mezi dvěma výrobci map, celkem přesný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra to jste mně dostali každý ho jen vychvaluje a najednou tohle.Uvažoval jsem ještě o NOKII C5-03 ta je na tom taky tak špatně?

Ps.na ten LG juknu potřebuju,aby ten telefon měl i co největší výdrž při hovorech což ten Vivaz mněl až 13h

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pročti si tohle,možná to pro tebe bude přínos,já si nedávno koupil LG P500,Hurvajz mi tam nainstaloval Android verzi 2.3,telefon chodí slušně a za cenu kolem 4000Kč.dobrý poměr cena/výkon.

http://mobilni-telefony.heureka.cz/sony-ericsson-u5-vivaz/recenze/?s=3#ru748235

Jak to máš s navigací jak ti funguje popřípadě co tam máš za aplikaci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám tam sygic mapy a gut,aplikace máš jaký si stáhneš z android marketu třeba...výdrž na hovory nevím,ale na baterii 2-4 dny,při spuštěný wi-fi a navigaci a jiných aplikací tak půl dne až den...mám ho teprv týden,ale s androidem 2.3 je svižnější....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

doporučuji počkat až vyjde o něco horší verze Samsungu galaxy S II.Sám vlastním Galaxy S II a v mém okolí se několik dalších Galaxy vyskytuje a mohu je jen doporučit.SE zářilo před několika lety s walkmany,ale dnes nic moc.A symbian nebrat,aplikace bídné,celkově nic moc systém...Rozhodně androida,který je pro běžného člověka dost vychytaný a spolu s android marketem poskytuje dostatečnou základnu ať už hledáš jakoukoliv aplikaci...

[upravil dne 22/8/11 21:05 od Sulcikcz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohleto nikdy nepochopim :)

System, kterej je uz strasne zastaralej, uplne zle dotykove displaye, a najde sa vzdy clovek, co si to koupi :)

Kdyz chces smartphone, tak se vykasli na symbian, na nokii a take SE Vivaz a podobne ...

Kup si nejaky HTC, Samsung, nebo vyssi radu LG, ZTE, HUAWEI proste neco normalniho s Androidem, a mas po problemech. Ovela vice programu, aplikaci, ovela jednoduchsie, viac moznosti, ovela viac user friendly, kopa vychytaviek ... A nie mrtvy symbian ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož koukám, že tě od SE Vivaz U5i odradili. Každý má jiný vkus a nároky na mobil. Jen k těm recenzím, jak sem dal Charlie1 odkaz.

Pozitivních -211, negativních -23, docela v prospěch SE Vivaz.

Já se pro něj rozhodl asi před měsícem, a tak za měsíc si pro něj půjdu. Nic jiného než Sony Ericsson nechci, a tenhle má přesně to co hledám.

Ještě doplním - ta Nokie je asi slušná volba, jen foťák nemá automatické zaostřování, což už bych nechtěl. Manželka má LG bez automatického zaostřování a fotky jsou jak v mlze.

[upravil dne 28/8/11 17:38 od dvorrom]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám k SE příslušentsví, které nemusím obměňovat. Nenašel jsem telefon s xenonvým bleskem, krytkou fotáku a zastaralým symbianem, který nepadá - nezarmzá a ne*urví se tam registry.

Pro tebe zastaralý a špatně se ovládající symbian je spíš věc daného mobilu a ne systému. Víc aplikací? Ano a kolik jich je použitelných (mám na mysli nejednoučelové aplikace)?

Přišlo mi to od tebe jako kup si to co mám já, protože to mám já a nic lepšího není :aut .

Nejlepší je jít do obchodu a telefon si zkusit. Intuitivní ovládání muže někomu přijít nelogické, displej nejasný, tlačítka malé atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...