Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306 GTi-6 Spojka


Dakaros

Recommended Posts

Ahoj lidi, tak mam zase pár dotazů. Minulý týden jsem při prudkym rozjezdu zjistil, že mi na 1 prokluzuje spojka a tak mě čeká její výměna. Mate tu někdo zkušenost s GTi-6? Musí ven motor, nebo to jde udělat jen vyndáním převodovky (olej, poloosy, baterka).

A další dotaz co tam dát za spojku...

Líbila by se mi kovo-keramická od Sachs, prodává jí elit kolem 9200, ale poze jako lamelu.... má cenu měnit pouze lamelu s ložiskem, nebo k tomu koupit i přítlačák? Nebo koupit obyč sadu od sachs, která se dá sehnat kolem 4000 na internetu?

90procent jízdy jezdim s autem slušně, ale občas se ukážu na nějakym srazu a na sprintech dostane spojka na zadek... a 17palcový kola tomu taky nepomužou...

Moc Vám děkuji za reakce.

Dan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prokluzovat může... gti6 je taky jenom auto.... :D

Pokud jezdíš 90% jízdy slučně, tak si určitě nekupuj kovo-keramickou a dej tam normální.

Pokud to má člověk jednou rozebraný, tak se to mění pro jistotu vždycky jako celek tzn. přítlačák, lamela, ložisko.

Jinak ta převodovka by měla jít určitě sundat samotná... uvidíš jestli nebude potřeba sundat i nápravnici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...