Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Xcarlink rd3 zapojenie


igi9

Recommended Posts

Zdravím, dnes mi prišiel xcarlink ipod adaptér a chcem sa spýtať, že ako ho správne zapojiť? viem že ten modrý konektor zapojiť do konektoru cd meniča ale neviem čo s tými dvoma káblikmi s červenými koncami? Vedeli by ste mi poradiť?

post-36860-14109619378779_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to kostry. Bílý je kostra k napájení (pin 15) a černý kostra k audio (pin 18). Pokud to bude fungovat takto s volnými kablíky, tak s tím nic nedělej. Pokud by to nefungovalo, tak kablíky (černý a bílý) spojit. Mělo by to ale fungovat s rozpojenými kablíky. Samozřejmě povolit na dia, pokud jsi tam neměl CD changer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

ahoj,mám s tím také problém.

pořídil jsem si toto

http://www.stualarm.cz/produkt/55usbpg010-adapter-pro-ovladani-usb-zarizeni-oem-radiem-peugeot-citroen/aux-vstup/

mám peugeot 406 r.v .2003 vin 81474654

zapojil jsem to místo changeru, a nehraje to:(,changer tam mám,flashku jsem tam dával 4gb,pojmenoval jsem to podle návodu a nic..zkoušel jsem i spojovat bílý a černý kabel co tam zůstaly volné...furt mi to píše no cd:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
tak vyřešeno:-),už hrajeme

Tenhle usb adapter si chci od stualarm taky koupit...Muzu si to v klidu namontovat do 207 sám, nebo je potreba aby mi to udelali nekde u nich ?

V tom aute sem se jeste nijak nehrabal, takze nevim ani kde co rozebrat:D Ale je tam nakej navod ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...