Jump to content
igi9

Xcarlink rd3 zapojenie

Recommended Posts

Zdravím, dnes mi prišiel xcarlink ipod adaptér a chcem sa spýtať, že ako ho správne zapojiť? viem že ten modrý konektor zapojiť do konektoru cd meniča ale neviem čo s tými dvoma káblikmi s červenými koncami? Vedeli by ste mi poradiť?

post-36860-14109619378779_thumb.jpg

tie káble idú z tých dvoch stredných pinov v tom pine kde je biely tak ten tam je ešte jeden čierny, a z toho pinu čo ide čierny tak tam sú dohromady tri čierne

post-36860-14109619379189_thumb.jpg

[upravil dne 22/8/11 od igi9]

Jsou to kostry. Bílý je kostra k napájení (pin 15) a černý kostra k audio (pin 18). Pokud to bude fungovat takto s volnými kablíky, tak s tím nic nedělej. Pokud by to nefungovalo, tak kablíky (černý a bílý) spojit. Mělo by to ale fungovat s rozpojenými kablíky. Samozřejmě povolit na dia, pokud jsi tam neměl CD changer.

ahoj,mám s tím také problém.

pořídil jsem si toto

http://www.stualarm.cz/produkt/55usbpg010-adapter-pro-ovladani-usb-zarizeni-oem-radiem-peugeot-citroen/aux-vstup/

mám peugeot 406 r.v .2003 vin 81474654

zapojil jsem to místo changeru, a nehraje to:(,changer tam mám,flashku jsem tam dával 4gb,pojmenoval jsem to podle návodu a nic..zkoušel jsem i spojovat bílý a černý kabel co tam zůstaly volné...furt mi to píše no cd:myslim

tak vyřešeno:-),už hrajeme

Tenhle usb adapter si chci od stualarm taky koupit...Muzu si to v klidu namontovat do 207 sám, nebo je potreba aby mi to udelali nekde u nich ?

V tom aute sem se jeste nijak nehrabal, takze nevim ani kde co rozebrat:D Ale je tam nakej navod ne?

CD changer, tedy i Xcarlink musi byt povoleny v BSI, presneji primo v jednotce radia, jinak to tam pripojis a ono to nebude nic delat :) aktivuje se to pres diagnostiku (Lexii)

CD changer, tedy i Xcarlink musi byt povoleny v BSI, presneji primo v jednotce radia, jinak to tam pripojis a ono to nebude nic delat :) aktivuje se to pres diagnostiku (Lexii)

Fajn, a to musim pripadne aktivovat kde?