Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

alarm na gsm (upozornění na mobil)


abio

Recommended Posts

mám takový dotaz chtěl bych aby mi doma zvonil mobil nebo kdekoliv jinde kdyz se mi sepne alarm (sirena) slo by to nejak udelat stare mobily nekde mám simku taky mam navic jen nejak vymyslet jak sepnout to volani, vim ze telefony mají moznost přednastavení čísel na jedno s tlačítek na číselne klavesnici , pokud se podrží dlouze dojde k vytočení přednastaveného čísla... pujde to nějak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

si stím budu muset nějak pohrát jen nevím jak vymyslet sepnutí toho tlačítka jestli mám na desku kde jsou kontakty na tlačítko napajet drátky a připojit nějak na rele aby se seplo po přivedení proudu z sireny a tím by se to tlačítko seplo, nebo jestli by šla použít nějaka handsfree sada drátova.... nevím něco zkusím vymyslet

pokud ma nekdo radu rád budu naslouchat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepíšeš základní věci, třeba jaký alarm. Výstupy se různí, někdy je tam stavitelná délka impulsu pro vnější zařízení, někdy pevná, někdy tam žádný výstup není a musíš využít třeba tu sirénu. Pokud je čas krátký tak se dá prodloužit jednoduchým časovým relé, nebo jsou i stavebnice GSM pagerů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam doma nekde starou nokii stou by nemel byt problemm jeste to nejak sikovne propojit, premyslel jsem ze bych to dal,na tu sirenu ale ta se spousti i kdyz zamykám a odemykám auto, takze tam cesta asi nepovede...leda nejake casove rele aby se seplo po uplynutí nejake doby protoze proud do sireny pokud se sepne poplach jde po dobu delsiho casu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zcela upřímně máš zajištěný vcelku houby. Pokud jsi u toho tak ti stačí alarm, pokud nejsi tak třeba vykradení tátova auta trvalo 2,5 min i s otevřením ( 12s ) , za tu dobu nevyběhneš ani před barák... Pokud jsi kutil a máš chuť a čas si s tím hrát tak proč ne, ale přisypat k alarmu další 1000,- mi příjde zbytečný tím spíš u auta tohohle ročníku. Ale to je smaozřejmě na tobě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako co si budeme povídat,dneska se dá překonat každej alarm.Ale pro klid duše si něco takovýho docela dokážu představit v autě mít..

Raději zainvestovat ted 1000kč,než si za měsíc říkat,že by mi to třeba dalo šanci to auto ještě najít a místo toho šetřim na nový..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...