Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nenastartuji


misacekk

Recommended Posts

Zdravím tak dneska mě po 3,5roku zklamala moje 405 :( jel jsem v pohodě natankoval auto začalo poškubávat zajízdy tak zastavím u obchodáku jdem nakoupit pak se vrátíme a už jsem to nenatočil dotáhli jsme to domu auto naskočilo jel jsme to projet auto škublo jen jednou a v pohodě jelo zaparkuji pak že pojedu pryč a auto jen točí ale nenastartuji. Zkusil jsem vypojit hadici od benzínu tak benzín to netlačí a když dám čerpadlo na tvrdo tak tlačí a pak mi to nehází jiskru tak se chci zeptat dne by še našlo relátko nebo pojistky které jsou na čerpadlo a na zap. cívku díky za rady :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Typuju civku zapalovani, kamaradovi se stalo to samy (309 1,9benzin) vsechno bylo ok, jen nedelalo jiskry, civku jsme vymenili a jezdilo to. Pri mereni ohmicky a porovnani s funkcni civkou mela ta vadna stejny hodnoty jako ta dobra.

To cerpadlo v nadrzi se zapnulo vzdy jenom na chvilku po zapnuti klicku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mef díky za radu jinak všem díky tak dneska jsme koupil snímač a šlape to jak hodiny zas :papa jinak jsem měřil ten odpor cívky na tom starým a mezi konektorama 0 a když jsem koupil novej tak jsem měřil na tom co jsem koupil a byl tam odpor 560ohmu. A odpor jsem našel a má bejt v rozmezí 500-600 ohmu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...