Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 1.8 16V doporučení svíček


jardamp

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

Tak jsem se při čtení této diskuze uvědomil, že by měl můj peugeot dostat taky nové svíčky. Mám na nich najeto 50 000km a to jsem už s nima kupoval. Jen tak vědět jaké tam teď jsou než budu kupovat nové (dvakrát to rozdělávat nebudu). Jak tady někdo píše, pokud mají vliv na spotřebu nové svíčky, tak to bych se pak možná dostal pod 7 litrů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...
  • O 4 roky později...

Vytáhnu trošku kostlivce, ale po 4 letech (30.000 km) bych nechal vyměnit svíčky na své 1.8 85 kW (6FZ). Podle originálního čísla 5960 F2 mi to vyjede u Badišáka i v Kelly jenom Denso, momentálně tam mám Bosch... Co byste poradili? Nebo pro jistotu vzít originál v Peu za 340 kus?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam tam NGK od Badišaka a super, s Boschema jsem měl s dvěmi posledními sadami problem při přidání plynu z nízkých otáček na vyšší převodový stupeň nepravidelně motor vynechal, vždycky to začalo dělat tak po 3 - 5 tis km.

Tyhle - NGK BKR5EK

https://eshop.autorozvody.cz/code/NGK|NGK[spc]BKR5EK|0|-1|NGK[spc]BKR5EK-4432659

 

Je tu toho víc, chce to pročíst -

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...